+98-21-79649900
+98-21-79649900 جستجو
?How to order
نحوه ثبت سفارش

چگونه سفارش خود را ثبت کنم؟


1. ثبت نام و ورود

جهت ثبت سفارش اگر عضو نیستید ثبت نام کنید و سپس وارد حساب کاربری شوید.


2. احراز هویت

در صورتی که خدمت مورد نظر به مدارک بیشتری نیاز داشت احراز هویت خود را کامل کنید.


3. انتخاب خدمت

وارد صفحه معرفی خدمت شوید و از منوی شناور بالا یا دکمه ثبت درخواست به بخش ثبت سفارش بروید.


4. ثبت سفارش

فرم سفارش خود را تکمیل و ثبت کنید. درصورت لزوم به صفحه پرداخت هدایت خواهید شد.

این کیف پول ها به طور کلی دارایی دیجیتال ما را از یک کیف پول به کیف پول دیگر ارسال می کنند. برخی از این کیف پول های دیجیتال نیز ارز های فیات مانند یورو و دلار را برای شارژ حساب می پذیرند که کار را برای انتقالات و شارژ کیف پول دیجیتال بسیار آسان می کند. حال با توجه به تحریم های مالی ایران، کاربران ایرانی در شارژ حساب خود به مشکلاتی بر می خورند که در ادامه به شیوه های رفع این مشکل خواهیم پرداخت. تا پایان این مطلب با ما همراه باشید تا با یکی از به روز ترین سیستم های انتقال مالی حال حاضر جهان یعنی ارز های دیجیتال بیشتر آشنا شوید.

کیف پول ارز دیجیتال چیست؟

کیف پول دیجیتال یک برنامه و اپلیکیشن است که ارز های دیجیتال ما را در خود جای می دهد. دلیل نامگذاری این برنامه به کیف پول ارز دیجیتال دلیل عملکرد مشابه با کیف پول های عادی است که هر روزه پول نقد و کارت های بانکی را در آن قرار می دهیم. این کیف پول ها با ذخیره رمز عبور شما برای دسترسی به تراکنش رمز ارز ها و به عنوان یک واسط برای دسترسی شما به ارز های دیجیتال عمل می کند.
انتقال وجه با استفاده از کیف پول ارز دیجیتال بسیار آسان است. برای ارسال وجه به دیگران تنها کافی است آدرس کیف پول گیرنده را وارد نمایید و تراکنش را با استفاده از کلید خصوصی حسابتان تایید کنید، حال در مرحله بعد مبلغ تراکنش را وارد می کنید و به همین راحتی وجه خود را انتقال می دهید.

Types digital wallets

انواع کیف پول های دیجیتال

کیف پول های مختلف و متنوع بسیاری وجود دارد که هر کدام دارای آدرس عمومی و خصوصی خود هستند. این کیف پول ها معمولاً بر اساس مکان ذخیره سازی و روش انتقال در بخش های زیر دسته بندی می شوند.

روش شارژ کیف پول ارز دیجیتال

ارز های دیجیتال ابتدا توسط استخراج کنندگان استخراج می شوند حال پس از هویت پیدا کردن ارز دیجیتال این ارز وارد بازار های مالی می شود و در روند خرید و فروش قرار می گیرد. شما می توانید کیف پول های خود را با خرید ارز از استخراج کننده ها یا واسط ها شارژ و استفاده نمایید. از آنجا که کاربران ایرانی قابلیت انتقال وجه و خرید و فروش از خارج کشور را ندارند بهترین راه برای ایرانیان خرید ارز دیجیتال از شرکت های واسط در ایران است. حال شرکت ارز کردیت یکی از معتبر ترین ها در این حوضه است. شما می توانید از خدمت شارژ کیف پول دیجیتال ما به عنوان امن ترین و راحت ترین راه شارژ کیف پول دیجیتال خود استفاده نمایید.
Permanent Residency
انواع ویزای کانادا  

ویزاهای اقامت دائم کانادا

مراحل ثبت نام در سایت خدمات ویزای کانادا

برای ثبت نام در سایت خدمات ویزای کانادا باید مراحل زیر را انجام دهید:

1. ساخت حساب کاربری

جهت درخواست برای ویزای سفارت کانادا ابتدا باید به سایت رسمی دولت کانادا مراجعه کرده و یک حساب کاربری برای خود بسازید.

2. ورود به حساب کاربری

در صفحه ورود به حساب کاربری، روی دکمه Sign in with GCKey کلیک کنید و در صفحه بعد، گزینه Sign Up را انتخاب کنید. در صفحه بعدی، قوانین وبسایت را بپذیرید. سپس به قسمتی هدایت می‌شوید که از شما خواسته می‌شود یک نام کاربری برای خود انتخاب کنید. نام کاربری شما باید حداقل ۸ کاراکتر و شامل حروف کوچک، بزرگ و اعداد باشد. سعی کنید Username را طوری تعیین کنید که حاوی اطلاعات شخصی‌تان از جمله نام و شماره تلفن نباشد. همچنین باید آن را به خاطر بسپارید تا در هر بار ورود به سایت، از آن استفاده کنید. مرحله بعد مربوط به تعیین پسورد است. پسوردتان نیز باید دارای حداقل ۸ کاراکتر، عدد، حروف بزرگ و کوچک باشد. با زدن روی دکمه Continue به صفحه بعد هدایت می‌شوید. در این مرحله چند سوال امنیتی برای بازیابی رمز عبور از شما پرسیده می‌شود. پس از جواب دادن به این سوالات که پاسخ آن‌ها را نیز باید به خاطر بسپارید، این مرحله از ثبت نام با موفقیت به پایان می‌رسد؛ در پایان دکمه Continue را بزنید.

3. تکمیل پروفایل

صفحه بعدی مربوط به اطلاعات کاربری است. نام، نام خانوادگی و ایمیل خود را وارد کنید. ایمیلی حاوی کد فعالسازی برای شما فرستاده میشود؛ کد را وارد کنید. سپس دوباره به چند سوال امنیتی پاسخ خواهید داد و با پذیرفتن قوانین وبسایت، پروسه ساختن اکانت را به پایان می‌رسانید. جهت ورود به حساب کاربری خود باید یک بار از اکانت خود خارج شده و دوباره لاگین کنید.

پرسش های متداول

آیا شارژ کیف پول ارز دیجیتال هزینه اضافه مانند کارمزد و ... نیز دارد؟

شارژ کیف پول دیجیتال تنها دارای هزینه جزئی برای کارمزد نقل و انتقال ارز است و به غیر از آن هزینه جانبی دیگری ندارد.

خدمت شارژ کیف پول دیجیتال برای چه افرادی قابل استفاده می باشد؟

این خدمت برای تمامی افراد اعم از افراد حقیقی و حقوقی قابل استفاده می باشد و می توانید بدون هیچ محدودیتی از خدمات ما در شرکت ارز کردیت استفاده نمایید.

امن ترین کیف پول دیجیتال از چه نوعی است؟

همواره امن ترین کیف پول ها از نوع کیف پول های سخت افزاری است زیرا کلید خصوصی آن ها به صورت آفلاین ذخیره می شود. البته توجه داشته باشید که کیف پول های آنلاین نیز امنیت بالایی دارند و مشکلی از لحاظ امنیتی ندارند.

مشاوره نیاز دارید؟

اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی :

Skype
LinkedIn
Pinterest
Twitter
Facebook
WhatsApp
Email
Telegram
question