+98-21-79649900
+98-21-79649900 جستجو
?How to order
نحوه ثبت سفارش
چگونه سفارش خود را ثبت کنم؟

1. ثبت نام و ورود

جهت ثبت سفارش اگر عضو نیستید ثبت نام کنید و سپس وارد حساب کاربری شوید.


2. احراز هویت

در صورتی که خدمت مورد نظر به مدارک بیشتری نیاز داشت احراز هویت خود را کامل کنید.


3. انتخاب خدمت

وارد صفحه معرفی خدمت شوید و از منوی شناور بالا یا دکمه ثبت درخواست به بخش ثبت سفارش بروید.


4. ثبت سفارش

فرم سفارش خود را تکمیل و ثبت کنید. درصورت لزوم به صفحه پرداخت هدایت خواهید شد.

Permanent Residency

اخذ اقامت دائم دانمارک

برای ثبت نام در سایت خدمات ویزای کانادا باید مراحل زیر را انجام دهید:

دریافت حق اقامت دائم در قالب گرین کارت
توجه داشته باشید که باید حداکثر ظرف مدت شش ماه پس از دریافت اقامت دائم، در کشور دانمارک ساکن شوید و دارای یک آدرس رسمی در این کشور باشید. پیدا کردن مکانی برای زندگی بر عهده خود شما است. همچنین در یک سال پس از دریافت اقامت دائم باید شغلی داشته باشید که حداقل ۵۰ هزار کرون دانمارک برای شما درآمد به همراه داشته باشد. لازم به ذکر است، تا زمانی که شما دارای یک آدرس رسمی و مشخص، شغل و حقوق ماهانه دریافتی در دانمارک نباشید، نمی‌توانید هیچ یک از اعضای خانواده خود را به دانمارک بیاورید.
شرایط دریافت اقامت دانمارک
برای دریافت گرین کارت دانمارک شما باید حداقل 100 امتیاز به دست آورید. امتیازات بر اساس یک معیار مشخص سنجیده می‌شود. این امتیازات بر اساس سطح تحصیلات، مهارت زبان و سازگاری دسته بندی می‌شود. در ادامه به هرکدام از این معیارها اشاره خواهیم کرد. بعد از جمع کردن این شرایط شما باید مدارکی را مبنی بر توانایی مالی خود برای پوشش هزینه‌های سال اول اقامت در دانمارک ارائه دهید.

نحوه امتیاز دهی

برای اقامت شما باید حداقل 100 امتیاز را کسب کنید. برای دریافت این امتیازاتت یک سری معیار است که در ادامه توضیح خواهیم داد.

1.سطح تحصیلات

حداقل میزان سطح تحصیلات که حائز امتیاز است، لیسانس می باشد. مدرک تحصیلی هر کشور با نظام آموزشی دانمارک تطابق داده می شود و بر اساس آن امتیاز دهی می شود. جهت اطلاع بیشتر از صفحه معادل سازی مدارک استفاده نمایید. در حالت عمومی نحوه امتیاز دهی سطح تحصیلات به ترتیب زیر است:
  • لیسانس: 30 امتیاز
  • لیسانس و فوق لیسانس( یک ساله): 50 امتیاز
  • فوق لیسانس: 60 امتیاز
  • دکتری: 80 امتیاز
به لحاظ اینکه در کشور دانمارک برخی از رشته ها جایگاه و تقاضای بیشتری دارند، در لیست به اصطلاح Positive list قرار می گیرند و اگر رشته تحصیلی فرد مرتبط با آنها باشد، 30 امتیاز ویژه به متقاضی تعلق می گیرد. علاوه بر این برای پزشکان و دندانپزشکان شرایط ویژه و منحصر به فرد تر را در نظر گرفته اند.
یک طرح امتیاز دهی نیز وجود دارد که خاص دانشگاه های با رتبه جهانی زیر 400 است و اگر متقاضی فارغ التحصیل چنین دانشگاه هایی باشد امتیاز ویژه آن را کسب می کند. متاسفانه هیچ یک از دانشگاههای ایران در این لیست قرار ندارد. بیشترین امتیاز بخش تحصیلات 130 امتیاز است.

2.مدرک زبان

برای کسب امتیاز مهارت زبان، باید مدرک یکی از زبان‌های دانمارکی، سوئدی، نروژی، انگلیسی و یا آلمانی را داشته باشید و این مدرک در کمتر از دو سال پیش از تاریخ اپلای گرفته شده باشد. برای زبان‌های آلمانی و انگلیسی، مدرک شما تبدیل به معادل دانمارکی، نروژی یا سوئدی آن خواهد شد و بین ۲۰ تا ۴۰ امتیاز کسب خواهید کرد.
شما می‌توانید با داشتن دو مدرک زبان امتیاز بیشتری کسب کنید مثلا انگلیسی و سوئدی، اما دانستن زبان آلمانی و انگلیسی یا سوئدی و دانمارکی امتیاز بیشتری برای شما نخواهد داشت زیرا در یک زیر گروه زبانی قرار دارند. زبان برای شما حداکثر ۴۰ امتیاز خواهد داشت.

3.میزان سازگار محیطی

اگر متقاضی سابقه کار و یا تحصیل در حوزه اروپا داشته باشد می تواند میزان سازگاری بالاتری با محیط دانمارک داشته باشد. امتیاز دهی این بخش به ترتیب زیر است:
  • یکسال تحصیل 5 امتیاز
  • سه سال تحصیل 10 امتیاز یکسال کار مستمر 5 امتیاز
  • دو سال کار مستمر 10 امتیاز.
  • بیشترین امتیاز قابل کسب از این بخش 15 امتیاز است.
توجه: بعد از اخذ گرین کارت دانمارک متقاضی باید در طول 6 ماه باید به دانمارک رجوع بکند. هزینه سال اول زندگی به عهده خود فرد است و در سال اول بایستی به میزان 50000 کرون دانمارک درآمد رسمی و قانونی داشته باشد در غیر اینصورت اجازه اقامت از وی گرفته می شود.
green card fee

هزینه گرین کارت دانمارک چقدر است؟

این هزینه برای ویزاهای مختلف، متغیر است و برای اطلاع از این هزینه در سایت www.nyidanmark.dk ثبت نام کنید پس از تکمیل اطلاعات مربوط به درخواست ویزا دانمارک یک Case Order ID و اطلاعات مورد نیاز برای پرداخت هزینه را نیز دریافت می‌کنید. توجه داشته باشید که مبلغ پرداختی به کرون دانمارک می‌باشد. برای دریافت هزینه گرین کارت دانمارک می‌توایند از طریق سایت ارز کردیت اقدام کنید.

پرسش های متداول

آیا پر کردن تمامی اطلاعات در فرم ثبت سفارش الزامی ست؟

پر کردن تمامی اطلاعات در فرم ثبت سفارش الزامی ست تا ما بتوانیم سفارش شما را بدون وقفه انجام دهیم.

انجام سفارش من چقدر طول میکشد؟

سفارشات شما حداکثر در 3 الی 5 ساعت کاری انجام خواهد شد

مشاوره نیاز دارید؟

اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی :

Skype
LinkedIn
Pinterest
Twitter
Facebook
WhatsApp
Email
Telegram
question