+98-21-79649900
+98-21-79649900 جستجو
?How to order
نحوه ثبت سفارش
چگونه سفارش خود را ثبت کنم؟

1. ثبت نام و ورود

جهت ثبت سفارش اگر عضو نیستید ثبت نام کنید و سپس وارد حساب کاربری شوید.


2. احراز هویت

در صورتی که خدمت مورد نظر به مدارک بیشتری نیاز داشت احراز هویت خود را کامل کنید.


3. انتخاب خدمت

وارد صفحه معرفی خدمت شوید و از منوی شناور بالا یا دکمه ثبت درخواست به بخش ثبت سفارش بروید.


4. ثبت سفارش

فرم سفارش خود را تکمیل و ثبت کنید. درصورت لزوم به صفحه پرداخت هدایت خواهید شد.

ارسال نتیجه آزمون iBT برای دانشگاه ها، اداره های مهاجرت و … که به عنوان ریپورت شناخته می شود از طریق پنل کاربری متقاضی در سایت ETS امکان پذیر است. کلیه متقاضیان آزمون TOEFL iBT این امکان را دارند که نتیجه آزمون خود را به طور رایگان برای چهار دانشگاه مقصد که قصد اپلای در آن ها را دارند ارسال نمایند. در صورتی که قصد ارسال نتیجه آزمون برای بیش از چهار دانشگاه را دارید باید هزینه آن را که برابر ۲۰ دلار است بپردازید. با هر بار پرداخت این مبلغ شما می توانید خودتان شخصا یک بار گزارش نمره را از طریق آدرسی که در اختیار ETS گذاشته اید دریافت نموده و یا یک بار نتیجه آزمون iBT خود را به یک موسسه، دانشگاه یا سازمان مورد نظرتان ارسال نمایید. در زمان ثبت درخواست ریپورت، شما هر تعداد دانشگاه، موسسه آموزشی یا اداری مهاجرتی که قصد دارید نتیجه آزمون TOEFL iBT خود را برای آنها بفرستید انتخاب می کنید و مبلغ مجموع آنها را یکباره پرداخت می نمایید. برای مثال در صورتی که قصد دارید نتیجه آزمون خود را به هفت دانشگاه ارسال نمایید چهار گزارش رایگان و سه گزارش دیگر هر کدام جداگانه ۲۰ و در مجموع معادل ۶۰ دلار برای شما هزینه خواهد داشت. در ادامه و در دو بخش مجزا راهنمای پرداخت رایگان و غیر رایگان آزمون تافل را مشاهده خواهید کرد. برای پرداخت این هزینه شما باید یکی از کارت‌های اعتباری مستر کارت یا ویزا کارت را داشته باشید.

ارسال گزارش آزمون تافل
نمره آزمون تافل در روند تایید و پذیرش شما در دانشگاه بسیار اثر گذار است. قبل از انجام آزمون تافل بهتر است که دانشگاه مورد نظر خود را انتخاب کنید و بدانید برای ورود به آن دانشگاه چه نمره‌ای مورد نیاز است. برای پذیرش در دانشگاه لازم است نمره آزمون خود را در فرم Application دانشگاه وارد کنید. به همین دلیل دانشگاه درخواست می‌کند که نمره تافل به صورت رسمی از طریق ETS برای آن‌ها ارسال شود. به ارسال نمره تافل برای دانشگاه توسط موسسه ETS را گزارش نمره (Score Report) گفته می‌شود.
ارسال نمرات برای 4 دانشگاه یا موسسه مهاجرتی رایگان بوده و شما می‌توانید 4 دانشگاه را انتخاب کنید. در صورتی که شما بخواهید به دانشگاه یا موسسه دیگری مدارک خود را ارسال کنید باید هزینه پرداخت کنید و برای دانشگاه یا موسسه مبلغ 20 دلار باید بپردازید.
گزارش (Report) آزمون تافل
در گزارش نمرات تافل شما یک نمای کلی از اطلاعات شخصی خود از جمله شماره ثبت، شماره امنیتی، تاریخ آزمون و همچنین تحلیل عملکرد خود را دریافت خواهید کرد. همچنین شما نیز یک نسخه از PDF از نمره آزمون خود را خواهید داشت. برای این کار شما می‌توانید بر روی گزینه Download در زیر Score Details در صفحه View Scores خود کلیک کنید.
نمرات آزمون تافل
نمرات بر اساس عملکرد متقاضی به سوالات آزمون است. این آزمون در 4 بخش گوش دادن (Listening)، خواندن (Reading)، نوشتن (Writing)، و صحبت کردن (Speaking) برگزار خواهد شد و برای هر بخش نمره‌ای بین 0 تا 30 فرد دریافت خواهد کرد و در نهایت جمع نمرات هر بخش، نمره کل داوطلب را رقم خواهد زد و از نمره 0 تا 120 خواهد بود.
دانشگاه چه گزارشی از آزمون شما را خواهد دید؟
دانشگاه تمام اطلاعات اساسی شما در گزارش آزمون تافل شما را مشاهده خواهد کرد. در گزارش ارسالی برای دانشگاه نمرات هر بخش آزمون، نمره کل، نمره بازخورد عملکرد شما در آزمون و تاریخ امتحان است. نکته‌ای که باید به آن توجه کرد این است که شما باید مطمئن شوید که نمره‌های آزمون‌های قبلی برای آن‌ها ارسال خواهد شد.
report

روش ارسال گزارش (Report) به دانشگاه

برای ارسال گزارش آزمون تافل شما دو راه دارید:

ارسال گزارش نمرات به دانشگاه انتخاب شده در قبل از آزمون به صورت خودکار تا حدود 13 روز پس از آزمون ارسال می‌شود.

نکات مهم در مورد ارسال گزارش آزمون تافل

برای ارسال گزارش نکاتی را باید مدنظر داشت. این نکات عبارتند از:

به طور معمول گزارش رسمی نمرات تافل توسط ETS به صورت کاغذی ارسال می‌شود. به این معنا که این موسسه نمرات را به همراه مشخصات و عکس بر روی یک کاغذ منتشر کرده و آن را با یک پاکت به آدرس دانشگاه و یا فرد متقاضی ارسال می‌کند. البته در بعضی از موارد امکان ارسال الکترونیکی گزارش برای دانشگاه وجود دارد.

در صورتی شما می‌توانید به نمرات خود اعتراض کنید که در هنگام ثبت نام و پیش از تاریخ آزمون از امکان انتخاب 4 دانشگاه رایگان برای ارسال گزارش نمرات استفاده نکرده باشید. برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه اعتراض می‌توانید به قسمت نحوه اعتراض به آزمون تافل مراجعه کنید.

در صورتی ک شما به هنگام ثبت نام گزینه “Online score report AND a paper copy mailed to you” را انتخاب نکرده باشید یا اینکه نمرات خود را به صورت کاغذی دریافت نکرده‌اید، می توانید با استفاده از گزینه “Send Additional Paper Score Report to ME” و پرداخت 20 دلار، می‌توانید درخواست نسخه کاغذی نمرات خود را داشته باشید.

نمرات تافل برای دانشگاه‌های کشور آمریکا طی 7 الی 10 روز ارسال می‌شود. برای دانشگاه‌های سایر کشورها بین 4 الی 6 هفته ارسال می‌شود.

کلمه Processed نشان دهنده تاریخ گزارش نمره تافل توسط ETS است و کلمه Estimated Shipping Date بیانگر تاریخ تخمینی ETS برای رسیدن نمره به دانشگاه مقصد است.

آزمون تافل برای ارسال به 4 دانشگاه یا موسسه مهاجرتی به صورت رایگان ارسال می‌شود. در صورتی که شما قصد دارید نمرات آزمون تافل خود را به تعداد بیشتری از دانشگاه‌ها یا موسسات نمایش دهید، باید هزینه‌ای را پرداخت کنید. برای هر دانشگاه باید مبلغ 20 دلار پرداخت شود. برای پرداخت این هزینه شما باید یکی از کارت‌های اعتباری معتبر مانند ویزا کارت یا مستر کارت را داشته باشید. در صورتی که امکان پرداخت را خودتان ندارید، می‌توانید از طریق سایت ارزکردیت این هزینه را پرداخت کنید.

ارسال نتیجه و گزارش آزمون تافل(TOEFL) برای دانشگاه‌ها و مراکز مهاجرت از طریق حساب کاربری سایت موسسه ETS امکان پذیر است.تمامی متقاضیان آزمون تافل این امکان را دارند که نتایج خود را به طور رایگان برای 4 دانشگاه که مقصد آن‌ها است ارسال کنند.در صورتی که شما قصد ارسال مدرک خود به بیش از 4 دانشگاه را دارید باید هزینه‌ای معادل 20 دلار بپردازید.برای ارسال گزارش آزمون تافل خود شما می‌توانید هر تعداد دانشگاه یا موسسه مهاجرتی که می‌شناسید را انتخاب کنید و هزینه را به یکباره پرداخت کنید. دقت داشته باشید که شما برای هر دانشگاه یا موسسه 20 دلار پرداخت می‌کنید. به عنوان مثال شما 8 دانشگاه را انتخاب می‌کنید؛ 4 دانشگاه رایگان است و برای 4 دانشگاه دیگر 80 دلار پرداخت خواهید کرد. هدف ارز کردیت راه اندازی فضایی امن و سریع و دریافت حداقل کارمزده تا همه ی ایرانیان مخصوصا قشر دانشگاهی و صاحبان کسب و کارهای کوچک و آزادکاران (فریلنسرها) با خیال راحت به فعالیت هایشان ادامه بدهند.

پرسش های متداول

آیا پر کردن تمامی اطلاعات در فرم ثبت سفارش الزامی ست؟

پر کردن تمامی اطلاعات در فرم ثبت سفارش الزامی ست تا ما بتوانیم سفارش شما را بدون وقفه انجام دهیم.

انجام سفارش من چقدر طول میکشد؟

سفارشات شما حداکثر در 3 الی 5 ساعت کاری انجام خواهد شد

مشاوره نیاز دارید؟

اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی :

Skype
LinkedIn
Pinterest
Twitter
Facebook
WhatsApp
Email
Telegram
question