+98-21-79649900
+98-21-79649900 جستجو

خرید بلیط از سایت sky scanner

ما ایرانی‌ها برای سفر به کشورهای خارجی از خدمات آژانس‌های هواپیمایی استفاده می‌کنیم. اغلب این آژانس‌ها کلیه مراحل سفر شما را انجام می‌دهند و در مقابل این خدمات کارمزدی دریافت می‌کنند. با استفاده از خدمات ارزکردیت، می توانید پرداخت های بین المللی خود را بهتر و سریعتر مدیریت نمایید و قصد داریم در این مقاله، به این مساله مهم اشاره کنیم اما باید بگوییم که با حل مشکل پرداخت ارزی در ایران، شما هیچ محدودیتی در خرید بلیط هواپیما از سایت‌های خارجی و رزرو هتل و هاستل‌های بین‌المللی نخواهید داشت.

نحوه ثبت سفارش

انتخاب خدمت

پرداخت و ثبت سفارش

پرداخت و ثبت سفارش

در حال حاضر دو راه‌حل برای رفع مشکل پرداخت‌ها وجود دارد. اول اینکه شما خود یک کارت اعتباری Visa یا MasterCard داشته باشید و دیگری این است که از خدمات ارزکردیت استفاده کنید. در این مقاله قصد داریم که درباره سایت اسکای‌اسکنر (Skyscanner) صحبت کنیم و نحوه خرید بلیط از این سایت و پرداخت هزینه‌ها را بررسی کنیم.

چرا باید این خدمت رو از ارزکردیت خرید کرد؟

ارزکردیت، یکی از اولین سایت‌های حوزه پرداخت بین‌المللی ایرانی است. این سایت با ارائه خدمات متنوع و پشتیبانی 24 ساعته، به شما امکان انجام پرداخت‌های بین‌المللی را در یک پلتفرم امن فراهم می‌کند. هدف ارزکردیت، ایجاد فضایی امن و سریع برای انجام تراکنش‌های بین‌المللی با حداقل کارمزد است تا همه ایرانیان، به ویژه دانشجویان، صاحبان کسب و کارهای کوچک و آزادکاران (فریلنسرها)، با اطمینان به فعالیت‌های خود ادامه دهند.
گروه ارزکردیت با تشکیل شکل‌گیری از نیروهای جوان و مجرب، در سال ۱۳۹۸ به عنوان اولین سایت ارائه‌دهنده راهکارهای پرداخت بین‌المللی با شعار ایجاد اعتبار بین‌المللی برای هر فرد آغاز به کار کرد. یکی از اهداف اصلی گروه ارزکردیت، توجه ویژه به پژوهشگران، نویسندگان، افراد علمی، کارآفرینان و آزادکاران (فریلنسرها) از لحاظ پاسخ به نیازهای مربوط به حوزه‌ فعالیت آنها می‌باشد.
ارزکردیت می‌تواند به کسب و کارها خدمات ارائه کند و همچنین به افراد. کسب‌وکارهای کوچک از کاربران اصلی آن هستند، به‌طوری‌که بنگاه‌هایی که غالباً تازه تأسیس هستند و باید هزینه‌های مالی خود را پایین نگه دارند و همزمان سریع حرکت کنند، مثل فروشگاه‌های الکترونیکی کوچک. اما ارزکردیت برای مصرف‌کنندگان نهایی، کسب‌وکارهای بزرگ و حتی ارتباط بین کسب‌وکارها با هم (B2B) هم کاربرد دارد. در این میان، ارزکردیت تصمیم گرفته است سرویس خرید بلیط از سایت skyscanner را به شما عزیزان معرفی نماید.
اسکای‌اسکنر (Skyscanner) یک سایت محبوب است که با صدها شرکت مسافرتی دیگر همکاری می‌کند تا بهترین نرخ‌های پرواز را برای شما پیدا کند. از صفحه اصلی این سایت می‌توانید پروازهای بدون توقف را مشاهده کنید و اگر مقصد خاصی در نظر ندارید و می‌خواهید آنچه در دسترس است را ببینید، گزینه “همه‌جا” را انتخاب کنید. نتایج جستجو بهترین گزینه‌ها بر اساس ترکیبی از قیمت و زمان را نمایش می‌دهند و می‌تواند سریعترین و ارزانترین پروازها را برای شما پیدا کند. همچنین شما می‌توانید بر اساس خطوط هوایی، تعداد توقف‌ها و زمان پرواز فیلتر کنید. به همین دلیل خرید بلیط هواپیما از اسکای‌اسکنر برای علاقه‌مندان به سفر جذاب خواهد بود.
هنگامی که پروازی را انتخاب می‌کنید، مکان‌های مختلفی برای رزرو آن پرواز خاص مشاهده خواهید کرد. اسکای‌اسکنر شبکه‌ای گسترده ایجاد کرده است تا بتوانید از سایت‌های رزرو، پروازهای بسیار ارزان را مشاهده کنید. همچنین برای کمک به شما در اعتماد به این سایت‌ها، رتبه‌بندی را برای هرکدام نمایش می‌دهد.
اسکای‌اسکنر یک سایت کاملاً قانونی و دارای شهرت خوبی است. این سایت در سال 2002 به عنوان یکی از جامع‌ترین موتورهای جستجوی متا برای بلیط هواپیما شروع به کار کرد. از آن زمان، بسیاری از رقبا ظاهر شده‌اند، اما هنوز اسکای‌اسکنر به عنوان یکی از آسان‌ترین و بهترین سایت‌ها برای خرید بلیط هواپیما شناخته می‌شود.
بهترین ویژگی اسکای‌اسکنر برای کسانی که نگران تأثیرات زیست‌محیطی سفر خود هستند، فیلتر منحصر به فرد “Greener” در پروازها است که فقط برنامه‌های سفر با انتشار کمتر CO2 از حد متوسط را بر اساس جستجوی شما نشان می‌دهد. این سایت همچنین برنامه‌های سفر سبزتر را در نتایج شما برجسته می‌کند.

برای استفاده بهتر از اسکای‌اسکنر و پیدا کردن بهترین پرواز با قیمت مناسب، لازم است که مراحل زیر را طی کنید:

1. فرودگاه و مقصد خود را در کادر وارد کنید و سپس تاریخ مورد نظر را ثبت کنید و جستجو را شروع کنید.
2. در زیر نوار جستجو، مرحله مهم بعدی را مشاهده خواهید کرد. شما تاریخ‌های انعطاف‌پذیر اسکای‌اسکنر را مشاهده خواهید کرد. بنابراین ارزانترین پرواز را در روز دلخواه خود پیدا کنید. بهترین روش این است که هزینه‌ی پرواز به مقصد مورد نظر خود را در طول کل ماه جستجو کنید تا بهترین قیمت را بیابید.
بنابراین پس از ورود به این سایت، ابتدا فرودگاه مبدا را در کادر “FROM” وارد کنید. می‌توانید از هر فرودگاهی در هر شهری درخواست کنید. سپس در کادر “TO” مقصد خود را وارد کنید. باز هم، این مقصد لازم نیست که خاص باشد، می‌توانید مقاصدی ارزان‌تر را که به محل مورد نظر شماست انتخاب کنید.
در زیر تاریخ مبدا، یک جعبه‌پاپ نشان داده شده است که نمایش کل ماه را مشاهده خواهید کرد. این گزینه به شما امکان می‌دهد پروازها را در هر ماه و در روزهای مختلف مشاهده کنید. با این جستجو، می‌توانید دقیقاً ببینید که کدام روز برای شما ارزان‌تر و بهترین پرواز است.
سپس نمودار نحوه استفاده از این سایت برای خرید بلیط هواپیما از “اسکای‌اسکنر” (Skyscanner) که ارزان‌ترین روزها و ماه‌ها را برای پرواز نشان می‌دهد، خواهید داشت. با انتخاب کل ماه، “اسکای‌اسکنر” مجموعه‌ای از داده‌های مشابه آنچه را انتخاب کرده‌اید، به نمایش می‌گذارد. قیمت‌های روزانه، کدگذاری شده در زیر هر تاریخ تقویم قابل مشاهده است. شما به راحتی می‌توانید ارزان‌ترین روز را برای پرواز در یک دوره طولانی مدت تشخیص دهید.
همچنین شما به یک ماه محدود نمی‌شوید، دکمه‌های پیکان آبی “اسکای‌اسکنر” در کنار ماه جاری به شما امکان می‌دهد ماه به ماه به جلو یا عقب بروید. همچنین می‌توانید به جای یک مقصد ثابت، گزینه “همه‌جا” را از لیست کشویی انتخاب کنید. “اسکای‌اسکنر” اکنون جادوی خود را انجام داده و لیستی از مقصدهای احتمالی را برای شما به ارمغان می‌آورد، ابتدا ارزان‌ترین مکان را نمایش داده و سپس بهترین قیمت موجود برای آن کشور را نشان می‌دهد.
برای خرید بلیط هواپیما از “اسکای‌اسکنر”، در کادر “DEPART” بر روی تصویر تقویم کلیک کنید. به جای انتخاب یک تاریخ خاص، یک تقویم استاندارد کامل در اختیار دارید که می‌توانید در کل ماه روز مناسبی را انتخاب کنید. با چنین جستجویی، مقصد مورد نظر و فرودگاه‌های ترجیحی خود را بر اساس راحتی و قیمت خود انتخاب کنید. با نمودار قیمت روزانه، می‌دانید ارزان‌ترین روزها کدام است.

رتبه ‌بندی سایت ‌های رزرو

از آنجا که “اسکای‌اسکنر” یک سایت metasearch است، تمرکز اصلی آنها در یافتن ارزان‌ترین بلیط‌های هواپیما است. آنها شبکه بزرگی از نمایندگی‌های رزرو آنلاین شخص ثالث OBA را جستجو می‌کنند و شما را به یکی از ارزان‌ترین قیمت‌ها ارجاع می‌دهند. با این حال، آنها برای حصول اطمینان از عوامل رزرو، به عنوان عاملی در رتبه‌بندی خود استفاده نمی‌کنند.

مشاوره نیاز دارید؟

سوالات شما

هزینه پرداخت سفارت کانادا چقدر است؟

هزینه اپلیکیشن فی ویزا دانشجویی کانادا 150 دلار کانادا می‌باشد. هزینه بیومتریک به صورت انفرادی 85 دلار کانادا و خانوادگی 170 دلار کانادا می‌باشد.

 

چه اطلاعاتی برای پرداخت مورد نیاز است؟
  1. نام کاربری User ID و کلمه عبور Password برای ورود به اکانت شما
  2. ذکر ۴ پرسش امنیتی به همراه پاسخ‌های شما
  3. نام و نام خانوادگی لاتین مطابق با پاسپورت

 

مزایای استفاده از سایت “اسکای‌اسکنر”:

از جمله مزایای استفاده از این سایت و خرید بلیط هواپیما از “اسکای‌اسکنر” این است که می‌توانید به آسانی پروازها را مطابق با زمان و تاریخ پرواز، جستجو نمایید. همچنین می‌توانید نوع پرواز و شماره صندلی را انتخاب نموده و جهت مسیرهای طولانی پرواز، بلیط‌های ترانزیت را خرید نمایید.

با امکان مقایسه هزینه‌های پرواز، می‌توانید بهترین قیمت را متناسب با بودجه خود انتخاب نموده و با استفاده از منوهای سایت، هتل دلخواه و مناسبی را در مقصد رزرو نمایید. همچنین برای داشتن اوقاتی خوش در سفر، این امکان را دارید تا در این سایت خودرویی را کرایه نمایید. برای اطلاعات بیشتر، می‌توانید با “ارزکردیت” همراه باشید.

مشاهده بیشتر مشاهده کمتر
question