+98-21-79649900
+98-21-79649900 جستجو
?How to order
نحوه ثبت سفارش
چگونه سفارش خود را ثبت کنم؟

1. ثبت نام و ورود

جهت ثبت سفارش اگر عضو نیستید ثبت نام کنید و سپس وارد حساب کاربری شوید.


2. احراز هویت

در صورتی که خدمت مورد نظر به مدارک بیشتری نیاز داشت احراز هویت خود را کامل کنید.


3. انتخاب خدمت

وارد صفحه معرفی خدمت شوید و از منوی شناور بالا یا دکمه ثبت درخواست به بخش ثبت سفارش بروید.


4. ثبت سفارش

فرم سفارش خود را تکمیل و ثبت کنید. درصورت لزوم به صفحه پرداخت هدایت خواهید شد.

Freelance related jobs

شغل های مربوط به حوزه فریلنسری

شغل‌های فریلنسری به طور گسترده در حوزه‌های مختلفی وجود دارند. درادامه تعدادی از شغل‌های محبوب و مرسوم در دنیای فریلنسری را ذکر می‌ کنیم:

توجه داشته باشید که این تنها یک لیست کوچک از شغل‌های موجود می باشد و هنوز بسیاری از زمینه‌های مختلف دیگر نیز وجود دارند که می‌ توانید در آنها فعالیت کنید.

مراحل افتتاح حساب در سایت freelancer.com

1. تهیه IP ثابت

از آنجایی که فعالیت در سایت فریلنسر محدودیت جغرافیایی وجود دارد، می‌ توانید از یک اشتراک VPS استفاده کنید تا آی‌پی ثابت در کشور مجاز به فعالیت را داشته باشید. شما می توانید از طریق سایت ارز کردیت VPS مد نظر خود را خریداری کنید.

2. ایجاد اکانت با آدرس ایمیل

باید یک ایمیل معتبر داشته باشید تا بتوانید حساب کاربری خود را ایجاد کنید.

3. تأیید شماره تلفن خارجی

در مرحله ثبت نام ممکن است از شما خواسته شود شماره تلفن خارجی خود را وارد کنید، سپس شما یک کد به منظور تایید شماره تلفن دریافت خواهید کرد.

3. احراز هویت و تایید

برای احراز هویت، شما باید مدارک هویتی خود را تهیه کنید. این ممکن است شامل ارائه اسکن کارت شناسایی، گذرنامه باشد. بعد از ارسال مدارک شما توسط سایت تایید می‌ شود.

با مراجعه به وبسایت ارزکردیت، می‌ توانید به راحتی حساب کاربری خود را در سایت‌ freelancer.com و دیگر سایت های فریلنسری افتتاح کرده و کسب درآمد کنید.

راه اندازی روش برداشت وجه
برای برداشت وجه از حساب فریلنسری خود باید روش پرداخت را مشخص کنید. می‌ توانید از روش‌های مختلفی مانند حساب بانکی، پی‌پال، کارت اعتباری و یا سایر روش‌های پرداخت موجود استفاده کنید. برخی از این روش‌ها نیاز به اطلاعات بیشتری مانند شماره حساب بانکی و وریفای اضافی دارند.
در هر صورت، پیشنهاد می‌ شود قبل از ثبت نام در سایت های فریلنسری، مطالب نوشته شده در سایت ارز کردیت را به دقت مطالعه کنید تا اطمینان حاصل کنید که تمامی نیازمندی‌های سرویس مورد نظر را دارا هستید.

روش نقد کردن درآمد ارزی
در رابطه با نقد کردن درآمد ارزی، شما روش‌های مختلفی را پیش رو دارید. برداشت از بانک اکسپرس و حواله‌ی الکترونیک (Wire Transfer) دو روش معمول برای دریافت پول از درآمد ارزی هستند. اما باید حداقل ۵۰۰ دلار آمریکا در حسابتان داشته باشید.
اسکریل هم یکی از روش های مرسوم است که متاسفانه از دلار آمریکا پشتیبانی نمی‌ کند. اما پی‌پال یک ابزار مفید و حیاتی برای فریلنسرها است. با استفاده از پی‌پال، می‌توانید درآمد خود را آنلاین دریافت کنید. همچنین، پی‌پال دارای سیستم امنیتی قوی است و اطلاعات و حساب کاربری شما را در برابر جرم‌های سایبری محافظت می‌ کند.
خبر خوب این است که سایت ارز کردیت خدمات مربوط به پرداخت از طریق پی پال را برای شما فراهم کرده است. شما میتوانید خدمات مربوط به پرداخت خود را حداکثر تا ۵ ساعت انجام دهید. برای آشنایی بیشتر با سیستم کاری پی‌پال به اینجا کلیک کنید.

Freelance sites

معرفی معروف ترین سایت های فریلنسری

برای اطلاع دقیق تر از شرایط و قوانین افتتاح حساب کاربری در سایت های نام برده شد به قسمت کسب درآمد و خرید بین‌الملل/فریلنسری بین‌المللی مراجعه کنید.

CONCLUSION

سخن پایانی

اکنون با پیشرفت فناوری و امکانات موجود، دسترسی به شغل‌های اینترنتی آسان‌تر شده است. با ایجاد حساب کاربری در سایت‌های فریلنسری مختلف، می‌ توانید مشاغل مناسب خود را پیدا کنید. برای تحقق این هدف، نیاز است که شما IP غیر ایرانی داشته باشید. در مورد تبدیل پول، استفاده از روش‌های معتبر و قابل اعتماد مانند پی‌پال می‌تواند راه حل مناسبی باشد. از طریق سایت ارزکردیت می‌توانید خدمات مربوط به پرداخت از طریق پی‌پال را پیگیری کنید. به هر حال، برای اطلاعات دقیق‌تر و راهنمایی بهتر، بهتر است مطالب را از سایت‌های مربوطه پیگیری کنید.

پرسش های متداول

آیا وب مانی توسط سایت freelancer.com پشتیبانی می شود؟

بله شما می توانید از خدمات وب مانی بدون نیاز به تغیر آی پی، استفاده کنید.

چگونه می توان همیشه از موقعیت های کاری سایت freelancer.com بهره‌مند شد؟

اگر کیفیت پروژه های تحویل داده شده توسط شما خوب باشد و همچنین پروژه ها را سر وقت تحویل دهید، یک امتیاز مثبت برای شما تلقی می شود و در نتیجه پیشنهاد های کاری بیشتری خواهید داشت.

مشاوره نیاز دارید؟

اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی :

Skype
LinkedIn
Pinterest
Twitter
Facebook
WhatsApp
Email
Telegram
question