+98-21-79649900
+98-21-79649900 جستجو
?How to order
نحوه ثبت سفارش
چگونه سفارش خود را ثبت کنم؟

1. ثبت نام و ورود

جهت ثبت سفارش اگر عضو نیستید ثبت نام کنید و سپس وارد حساب کاربری شوید.


2. احراز هویت

در صورتی که خدمت مورد نظر به مدارک بیشتری نیاز داشت احراز هویت خود را کامل کنید.


3. انتخاب خدمت

وارد صفحه معرفی خدمت شوید و از منوی شناور بالا یا دکمه ثبت درخواست به بخش ثبت سفارش بروید.


4. ثبت سفارش

فرم سفارش خود را تکمیل و ثبت کنید. درصورت لزوم به صفحه پرداخت هدایت خواهید شد.

انگلستان همیشه به یکی از کشورهای مقصد برای مهاجرت افراد بوده است. این مهاجرت دلایل متنوعی دارد. به عنوان مثال ممکن است هدف شما از مهاجرت به انگلستان تحصیلی، کاری یا تفریحی باشد. اما در هر صورت شما با هر دلیلی نیازمند دریافت ویزای کشور انگلستان هستید. شما برای اخذ ویزای انگلستان مستلزم تعیین وقت مصاحبه و (VAC) هستید. به همین منظور سیستم آنلاینی به نام Visa4UK جهت تعیین وقت مصاحبه در نظر گرفته شده است. در واقع شما با این سیستم می‌توانید علاوه بر تعیین وقت مصاحبه، هزینه درخواست را نیز از این طریق پرداخت کنید. در ادامه به روش پرداخت Visa4UK خواهیم پرداخت. هدف ارز کردیت راه اندازی فضایی امن و سریع و دریافت حداقل کارمزده تا همه ی ایرانیان مخصوصا قشر دانشگاهی و صاحبان کسب و کارهای کوچک و آزادکاران (فریلنسرها) با خیال راحت به فعالیت هایشان ادامه بدهند.

راه های مهاجرت به انگلستان
انگلستان یکی از کشورهای پیشرفته در اروپا و دنیا به شمار می‌رود. به همین منظور سالانه درخواست‌های بسیاری برای مهاجرت به این سفر ارسال می‌شود. هدف و انگیزه از سفر به کشور انگلستان می‌تواند، تحصیلی، کار و تفریحی باشد. در ادامه می‌خاهیم بررسی کنیم که از چه طریقی می‌توان به کشور انگلستان مهاجرت کرد.
ویزای تحصیلی انگلستان
یکی از مناسب ترین روش های مهاجرت به کشور انگلستان، اخذ ویزای تحصیلی است. این ویزا دائمی محسوب نمی‌شود و دانشجویان بعد از اتمام تحصیل باید کشور انگلستان را ترک کنند. اما در این بین دانشجویان می‌توانند با یافتن شغل مناسب و دریافت ویزای کاری اقامت دائم را دریافت کنند.
ویزای دانشجویی انگلستان
ویزای دانشجویی انگلستان یا Student Visa را ویزای 4 Tier نیز می‌شناسند . برای اخذ این ویزا باید از دانشگاهی در انگلستان پذیرش بگیرید. برای اخذ پذیرش از دانشگاه و دریافت ویزا حداقل شش ماه زمان لازم است و باید از قبل برای دریافت ویزای تحصیلی اقدام کنید. با توجه به مدت زمان مقطع تحصیلی که برایش اپلای می‌کنید ویزای شما اعتبار دارد. این مقدار ممکن است ۲ تا ۵ سال متغیر باشد. دانشجویان خارجی می‌توانند همزمان با تحصیل، به کاری پاره‌وقت در انگلستان مشغول شوند؛ پس با اخذ ویزای تحصیلی مجاز به کار در انگلستان نیز خواهید بود.
ویزای تحصیلی کوتاه مدت
ویزای تحصیلی کوتاه مدت انگلستان (Short-term Study Visa) بیشتر برای تحصیل در دوره‌های آموزشی زبان انگلیسی کاربرد دارد و مدت زمان اعتبار این ویزا بیش از ۶ ماه و نهایتا تا ۱۱ ماه است. برای اخذ این ویزا باید حداقل ۱۶ سال داشته باشید و باید بتوانید تمکن مالی خود را ثابت کنید. البته فراموش نکنید با این نوع از ویزای تحصیلی نمی‌توانید همزمان با تحصیل کار کنید و در نهایت نیز باید انگلستان را پس از اتمام اعتبار ویزا ترک کنید.
ویزای کاری انگلستان
یکی از روش های پر متقاضی برای مهاجرت به انگلستان، اخذ ویزای کاری یا Work Visa است. این نوع ویزا با توجه به توانایی و تخصص شما، نیازمندی انگلیس، همراهی خانواده و از این دست موارد اعطا می‌شود. مدت زمان ویزای ممکن متغیر باشد اما به طور کلی شما با پنج سال حضور مداوم و کار در انگلستان می‌توانید برای اخذ ویزای دائم اقدام کنید. ویزای کار انواع مختلفی دارد که در ادامه اشاره خواهیم کرد.
ویزای نیروی کار ماهر
برای دریافت ویزای نیروی کار ماهر (Skilled Worker Visa) باید از کارفرمایی در انگلستان پیشنهاد شغل دریافت کنید. این کارفرما باید از Home Office که وزارت کشور انگلستان است تاییدیه و مجوز جذب نیروی کار ماهر خارجی داشته باشد و مشاغلی نیز که به متقاضیان پیشنهاد می‌دهد در لیست مشاغل مورد تایید این وزارتخانه باشد.
نکته مهم در این ویزای این است که حداقل درآمد کسب شده نیروی کار ماهر خارجی نباید از حداقل دستمزد در انگلستان کمتر باشد.
نیروی کار خارجی برای درخواست این ویزا باید به زبان انگلیسی در حد B1 طبق سیستم سنجش زبانی CEFR مسلط باشد. اعتبار این ویزا 5 سال است و در صورت تمدید پس از 10 سال زندگی و کار در این کشور، فرد می‌تواند برای ویزای دائم اقدام کند.
ویزای Scale-up Worker
ویزای اسکیل‌آپ ورکر (Scale-up Worker Visa) برای افرادی است که در زمینه‌ای مشخص تخصص دارند و تخصصشان در Home Office تایید شده باشد. به این صورت می‌توانند حداقل ۶ ماه جاب آفر دریافت و به این کشور سفر کنند. شما از طریق این ویزا می‌توانید 2 سال در انگلستان زندگی کنید و تا 5 سال آن را تمدید کنید. پس از حضور شما به مدت 5 سال می‌توانید برای اخذ ویزای دائم اقدام کنید.
ویزای کادر درمان
این نوع ویزا مخصوص پرستاران، پزشکان و متخصصان سلامت است. این افراد از طریق این ویزا می‌توانند اقامت داشته باشند. برای استفاده از این ویزا در ابتدا شما باید توسط سیستم بهداشت و درمان انگلستان (NHS) تایید صلاحیت دریافت کنید و سپس اقدام به دریافت این ویزا کنید. این ویزا 5 ساله است و پس از این مدت می‌توانید اقامت دائم را جذب کنید.
ویزای کار پس از تحصیل
ویزای کار بعد از تحصیل یا Graduate Visa یکی از مرسوم ترین ویزا است. برای درخواست این ویزا شما بعد از اتمام تحصیل و سکونت در انگلستان، می‌توانید بعد از کارشناسی ارشد و دکتری در انگلستان اقامت داشته باشید. برای این ویزا در ابتدا باید ویزای تحصیلی داشته باشید تا بتوانید اقدام کنید. مدت زمان این ویزا برای ارشد 2 ساله و دکتری 3 سال است. بعد از اتمام تحصیل شما می‌توانید برای این ویزا اقدام کنید.
ویزای تفریحی انگلستان
ممکن است شما بخواهید برای تفریح به انگلستان سفر کنید. بنابراین ویزای تفریحی یکی از این نوع ویزاها است. مدت زمان این ویزا 6 ماه است. بنابراین اگر اقامت شما کمتر از 6 ماه باشد، ویزای تفریحی بهترین گزینه است. اما در صورتی که مدت زمان اقامت شما بیش از 6 ماه است، گزینه ویزای خانوادگی (Family Visa) مناسب است. این نوع ویزا مناسب افرادی است که والدین، فرزند یا همسرشان در انگلستان شهروندی دائم دارند. مدت زمان این ویزا 2 سال و 9 ماه است و گاهی می‌توان تا 5 سال هم تمدید کرد. برای این ویزا باید گواهی تمکن مالی ارائه دهید و نشان دهید به زبان انگلیسی تسلط دارید. با این ویزا شما نمی‌توانید برای کار و تحصیل اقدام کنید.
تعیین وقت سفارت انگلستان
بعد از تعطیلی سفارت انگلستان در ایران شما برای دریافت ویزای انگلستان باید به یکی از کشورهای امارات و ترکیه سفر می‌کردید. اما بعد از بازگشایی مجدد سفارت انگلستان شما می‌توانید از طریق کنسولگری انگلستان مصاحبه خود را انجام دهید.
پرداخت هزینه سفارت انگلستان
برای تعیین وقت آنلاین، شما بیش از هر چیزی باید یک حساب کاربری در سایت Visa4UK ایجاد کنید و تمامی فرم‌ها را تکمیل کنید. در سایت VFS Global که مدیریت و پیگیری امور مربوط به ویزا و سفر به انگلستان را انجام می‌دهد، شما می‌توانید اطلاعات خوبی در مورد مدارک موردنیاز، نحوه تکمیل فرم‌ها و دیگر اطلاعات کسب کنید. پس از تکمیل فرم‌ها به صفحه پرداخت می‌رسید و بعد از پرداخت هزینه، باید یک نسخه از تمام فرم‌های پرشده را چاپ کرده، امضا نموده و به همراه پرینت رسید پرداخت را در روز مصاحبه به سفارت ارائه دهید. برای پرداخت هزینه سفارت شما باید یکی از کارت‌های معتبر ویزا کارت، مستر کارت داشته باشید. در صورتی که مکان پرداخت را ندارید، می‌توانید از سایت(نام سایت و لینک) پرداخت را انجام دهید.
Embassy fee

فرایند پرداخت هزینه سفارت انگلستان

برای پرداخت هزینه سفارت شما به دو روش می‌توانید پرداخت را انجام دهید. این دو روش عبارت است از:

در صورتی که شما از درخواست ویزا انصراف دهید، درخواست ویزای شما رد شود و یا به اشتباه هزینه IHS را دوبار پرداخت کنید، مبلغ پرداختی بابت IHS طرف مدت 90 روز به حساب شما یا کارتی که از آن پرداخت کرده‌اید، باز می‌گردد.
برای پرداخت هزینه سفارت یا Visa4UK شما باید یکی از کارت‌های اعتباری ویزا کارت یا مسترکارت را داشته باشید. در صورتی که شما به هیچ کدام از این کارت‌ها دسترسی ندارید، می‌توانید از طریق سایت (نام سایت و لینک) پرداخت خود را در سریع‌ترین زمان ممکن انجام دهید.

پرسش های متداول

آیا پر کردن تمامی اطلاعات در فرم ثبت سفارش الزامی ست؟

پر کردن تمامی اطلاعات در فرم ثبت سفارش الزامی ست تا ما بتوانیم سفارش شما را بدون وقفه انجام دهیم.

انجام سفارش من چقدر طول میکشد؟

سفارشات شما حداکثر در 3 الی 5 ساعت کاری انجام خواهد شد

مشاوره نیاز دارید؟

اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی :

Skype
LinkedIn
Pinterest
Twitter
Facebook
WhatsApp
Email
Telegram
question