+98-21-79649900
+98-21-79649900 جستجو
?How to order
نحوه ثبت سفارش
چگونه سفارش خود را ثبت کنم؟

1. ثبت نام و ورود

جهت ثبت سفارش اگر عضو نیستید ثبت نام کنید و سپس وارد حساب کاربری شوید.


2. احراز هویت

در صورتی که خدمت مورد نظر به مدارک بیشتری نیاز داشت احراز هویت خود را کامل کنید.


3. انتخاب خدمت

وارد صفحه معرفی خدمت شوید و از منوی شناور بالا یا دکمه ثبت درخواست به بخش ثبت سفارش بروید.


4. ثبت سفارش

فرم سفارش خود را تکمیل و ثبت کنید. درصورت لزوم به صفحه پرداخت هدایت خواهید شد.

افرادی که در آزمون تافل شرکت می‌کنند ممکن است به هر دلیلی نتوانند در مکان یا زمان تعیین شده آزمون بدهند. موسسه ETS این امکان را برای افراد ایجاد کرده است که بتوانند مکان و زمان آزمون خود را تغییر دهند. برای این تغییر شما تا 3 روز قبل از آزمون به غیر از روز آزمون فرصت دارید به صورت آنلاین تاریخ یا مرکز آزمون تافل خود را تغییر دهید. به عنوان مثال در صورتی که آزمون شما جمعه باشد، شما تا دوشنبه این امکان را دارید که زمان یا مکان آزمون خود را تغییر دهید.
میزان هزینه تغییر زمان و مکان آزمون تافل، 60 دلار می‌باشد.پرداخت هزینه باید به صورت آنلاین باشد و شما تنها با استفاده از دو کارت اعتباری معتبر ویزا کارت (Visa Card) یا مستر کارت (Master Card) انجام دهید. در صورتی که شما هیچ کدام از این کارت‌ها را ندارید می‌توانید از طریق سایت ارزکردیت پرداخت کنید.
برای تغییر تاریخ و مرکز آزمون شما نمی‌توانید از طریق پست، ایمیل و یا مرکز آزمون اقدام نمایید. برای این کار شما فقط باید آنلاین انجام دهید. در ابتدا شما وارد سایت ETS شده و سپس وارد حساب کاربری خود می‌شوید. بعد از آن بر روی Order Number آزمون مورد نظر کلیک کرده و با انتخاب modify نسبت به Reschedule آزمون تافل خود در قسمت Order Summary Page اقدام نمایید.

Relocation tips

نکات مهم در مورد تغییر مکان آزمون تافل

در این بین نکاتی را باید در نظر بگیرید. این نکات عبارتند از:

میزان هزینه تغییر مکان و زمان آزمون تافل

میزان پرداخت برای تغییر زمان و مکان آزمون تافل (TOEFL) برابر 60 دلار است. و شما می‌توانید با این پرداخت همزمان مکان و زمان را تغییر دهید.

نکات مهم در مورد تغییر مکان و زمان آزمون تافل

این نکات در قسمت بالایی به آن اشاره شده است اما بهتر دوباره این نکات را مد نظر داشته باشید.

در صورتی که شما قصد تغییر تاریخ یا مکان آزمون را دارید باید حداقل 3 روز قبل(بدون احتساب روز آزمون) این کار را انجام دهید و بعد از آن این امکان را ندارید. حتی بعد از این زمان شما امکان لغو آزمون و Refund(بازگشت پول) را نخواهید داشت.

تعدا دفعات تغییر مکان یا زمان آزمون تافل محدودیتی ندارد، اما تاریخ جدید انتخابی نمی‌تواند کمتر از 12 روز نسبت به تاریخ اولیه باشد.

تغییر زمان یا مرکز آزمون تنها در صورتی امکان پذیر است که تاریخ یا مرکز جدید باز باشد و امکان ثبت نام وجود داشته باشد. برای آگاهی از مراکز فعال و تاریخ‌ها برای شما ایمیلی ارسال خواهد.

گاهی اوقات افراد نمی‌توانند در تاریخ تعیین شده و یا مکان تعیین شده برای آزمون تافل شرکت کنند. موسسه EST این امکان را برای متقاضیان فراهم آورده است که بتوانند مکان یا زمان آزمون تافل (TOEFL) را تغییر دهند. برای این کار شما باید به حساب کاربری خود مراجعه کنید و اقدام به تغییر مکان یا تاریخ آزمون خود کنید. هزینه انجام این کار 60 دلار است و شما می‌توانید با یکی از کارت‌های اعتباری مستر کارت یا ویزا کارت این کار را انجام دهید. در صورتی که شما این کارت‌های اعتباری را ندارید، می‌توانید از طریق سایت ارزکردیت این پرداخت را انجام دهید.
Conclusion

جمع بندی نکات تغییر زمان یا مرکز آزمون تافل

پس از ثبت نام در آزمون تافل (TOEFL) ممکن است به هر دلیلی شما نیاز به تغییر زمان یا محل آزمون داشته باشید. امکان این تغییر 3 روز قبل از آزمون وجود دارد. برای این کار شما می‌توانید از طریق وب سایت ETS وارد حساب کاربری شده و تغییرات مورد نظر را اعمال کنید. این فعالیت نیازمند پرداخت هزینه است. هزینه تغییر زمان یا مکان (Reschedule) آزمون تافل برابر 60 دلار است. برای پرداخت شما باید یکی از کارت های اعتباری ویزا کارت یا مستر کارت را داشته باشید. یکی از خدمات این سایت ارزکردیت پرداخت هزینه تغییر مکان و زمان آزمون تافل است. در ادامه چگونگی انجام این کار را بررسی خواهیم کرد. هدف ارز کردیت راه اندازی فضایی امن و سریع و دریافت حداقل کارمزده تا همه ی ایرانیان مخصوصا قشر دانشگاهی و صاحبان کسب و کارهای کوچک و آزادکاران (فریلنسرها) با خیال راحت به فعالیت هایشان ادامه بدهند.

پرسش های متداول

آیا پر کردن تمامی اطلاعات در فرم ثبت سفارش الزامی ست؟

پر کردن تمامی اطلاعات در فرم ثبت سفارش الزامی ست تا ما بتوانیم سفارش شما را بدون وقفه انجام دهیم.

انجام سفارش من چقدر طول میکشد؟

سفارشات شما حداکثر در 3 الی 5 ساعت کاری انجام خواهد شد

مشاوره نیاز دارید؟

اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی :

Skype
LinkedIn
Pinterest
Twitter
Facebook
WhatsApp
Email
Telegram
question