+98-21-79649900
+98-21-79649900 جستجو

وقت سفارت انگلیس

انگلستان یکی از کشورهای پیشرفته اروپایی است و سالانه برای این کشور، درخواست ویزا از سراسر جهان صورت می‌گیرد. درخواست ویزا برای انگلستان ممکن است برای تحصیل، کار، تفریحی و یا دیدن اقوام باشد، اما برای این کار شما باید اقدام به درخواست ویزا کنید. برای درخواست ویزای انگلستان شما باید نکاتی را رعایت کنید. پرداخت وقت مصاحبه برای ویزا انگلستان یکی از این موارد است. شما از طریق ارزکردیت میتوانید پرداخت خود را انجام دهید.

نحوه ثبت سفارش

انتخاب خدمت

پرداخت و ثبت سفارش

پرداخت و ثبت سفارش

چه افرادی برای ویزا انگلستان اقدام می‌کنند؟

انگلستان یکی از کشورهای پیشرفته اروپایی و جهان است. همه ساله برای این کشور درخواست ویزای بسیاری ثبت می‌شود. از جمله دلایل این اقدام به صنعتی بودن، وجود دانشگاه‌های معتبر دانست. بنابراین در اولین قدم باید بدانیم که آیا به ویزای این کشور نیاز داریم یا خیر؟ برخی از کشورهای اروپایی، آمریکا و مشترک المنافع، شهروندانشان تا 6 ماه پس از سفر به این کشور نیازی به اخذ ویزا ندارند. اما بسیاری از کشورها هم هستند که برای ورود به انگلستان باید ویزا کسب کنند. بنابراین با توجه به اهدافتان از سفر به انگلستان باید نوع ویزای خود را مشخص کنید و اقدام کنید.

انواع ویزا و مهاجرت به انگلستان

در صورتی که شما می‌خواهید برای مهاجرت به کشور انگلستان اقدام کنید، حتما باید ویزا بگیرید. همانطور که در قسمت بالا اشاره شد، هدف اصلی شما از سفر به کشور انگلستان چیست؟ بعد از این که اقدام شما مشخص شد، باید از طریق سفارت درخواست خود را ثبت کنید. در ادامه می‌خواهیم به انواع ویزا برای کشور انگلستان صحبت کنیم.

ویزای تحصیلی انگلستان

بسیاری از دانشگاه‌های معتبر در انگلیس وجود دارد. بنابراین با توجه به رتبه علمی این کشور و دانشگاه‌ها درخواست برای ویزای تحصیلی برای این شکور بسیار زیاد است. ویزای تحصیلی، به هیچ عنوان ویزای دائمی محسوب نمی‌شود و دانشجویان بعد از اتمام تحصیل باید کشور را ترک کنند. در صورتی که دانشجو بخواهد اقامت دائم داشته باشد، می‌تواند بعد از تحصیل، درخواست ویزای کاری بکند.

ویزای تحصیلی

ویزای تحصیلی انگلستان (Student Visa) را به ویزای 4Tier می‌شناسند و برای اخذ این ویزا باید در یکی از دانشگاه‌های انگلستان پذیرش بگیرید. برای درخواست ویزای تحصیلی حداقل 6 ماه زمان لازم است و شما باید برای این نوع ویزا از قبل اقدام کنید. میزان اعتبار ویزای شما به اندازه میزان مدت تحصیل شما است. مدت زمان این ویزا ممکن است بین 2 تا 5 سال مغیر باشد. بسیاری از دانشجویان به هنگام تحصیل به صورت پاره وقت کار می‌کنند تا بعد از تحصیل، بتوانند اقدام به دریافت ویزای کار بکنند.

ویزای تحصیلی کوتاه مدت

این نوع ویزا که به ویزای تحصیلی کوتاه مدت (Short-term Study Visa) معروف است، بیشتر برای تحصیل دوره‌های آموزشی زبان انگلیسی کاربرد دارد. اعتبار این ویزا 6 ماه الی 11 ماه است. این نوع ویزا برای بیشتر برای 16 ساله‌ها صادر می‌شود. برای داشتن ویزای تحصیلی باید بتوانید تمکن مالی خود را ثابت کنید. این نکته را فراموش نکنید که این ویزای همانند ویزای تحصیلی نیست، و شما نمی‎‌توانید همزمان با تحصیل کار کنید و در نهایت بعد از پایان تحصیل باید انگلستان را ترک کنید. این دوره ها توسط یک سری موسسه‌های خاص برگزار می‌شود و شما می‌توانید در این موسسه‌ها اقدام به درخواست ویزای کوتاه مدت کنید.

ویزای کاری انگلستان

روش دیگر مهاجرت در انگلستان، اخذ ویزای کار است. این نوع ویزا با توجه به توانایی و تخصص متقاضی، نیاز کشور و همراهی خانواده اعطا می‌شود.مدت زمان ویزای کاری بستگی به جاب آفر پیشنهادی دارد. شما می‌توانید با 5 سال حضور مداوم در انگلستان، اقدام به اخذ اقامت دائم کنید. در ادامه برخی از ویزاهای کار را بررسی می‌کنیم.

ویزای نیروی کار ماهر

برای دریافت ویزای نیروی کار ماهر (Skilled Worker Visa) باید از یکی کارفرمای انگلستان پیشنهاد شغل دریافت کنید. از ویژگی‌های کارفرما این است که باید از Home Office که وزارت کشور انگلستان است تاییدیه جذب نیروی کار ماهر خارجی داشته باشد و مشاغل پیشنهادی باید مورد تایید این وزارتخانه باشد. نکته بسیار مهم این است که حداقل درآمد کسب شده نیروی کار ماهر خارجی نباید از حداقل دستمزد در انگلستان کمتر باشد.

نیروی کار باید حتما تا حدودی و براساس معیار مشخصی زبان انگلیسی بلد باشد. میزان اعتبار این ویزا 5 سال است و باید تمدید شود. با تمدید این ویزا و 10 سال زندگی در انگلستان شما می‌توانید برای اقامت دائم، اقدام کنید.

ویزای Scale-up Worker

این نوع ویزا برای افرادی است که در زمینه‌ای تخصص دارند و این تخصص در Home Office تایید شده باشد. در ابتدا شما 6 ماه جاب آفر دارید. این ویزا به صوت 2 ساله تمدید می‌شود. در صورت 5 سال اقامت، شما ویزای دائم دریافت می‌کنید.

ویزای کادر درمان

ویزای کادر درمان یا Health and Care Worker Visa مناسب پرستاران، پزشکان و متخصصان سلامت است. برای دریافت این ویزا مدارک شما باید مورد تایید سیستم بهداشت و درمان (NHS) باشد. مدت زمان این ویزا 5 سال است و شما بعد از آن می‌توانید برای اقامت دائم اقدام کنید.

ویزای کار بعد از تحصیل

ویزای کار بعد از تحصیل یا Graduate Visa یکی از مرسوم ترین ویزا است. برای درخواست این ویزا شما بعد از اتمام تحصیل و سکونت در انگلستان، می‌توانید بعد از کارشناسی ارشد و دکتری در انگلستان اقامت داشته باشید. برای این ویزا در ابتدا باید ویزای تحصیلی داشته باشید تا بتوانید اقدام کنید. مدت زمان این ویزا برای ارشد 2 ساله و دکتری 3 سال است. بعد از اتمام تحصیل شما می‌توانید برای این ویزا اقدام کنید.

ویزای تفریحی انگلستان

 ممکن است شما بخواهید برای تفریح به انگلستان سفر کنید. بنابراین ویزای تفریحی یکی از این نوع ویزاها است. مدت زمان این ویزا 6 ماه است. بنابراین اگر اقامت شما کمتر از 6 ماه باشد، ویزای تفریحی بهترین گزینه است. اما در صورتی که مدت زمان اقامت شما بیش از 6 ماه است، گزینه ویزای خانوادگی (Family Visa) مناسب است. این نوع ویزا مناسب افرادی است که والدین، فرزند یا همسرشان در انگلستان شهروندی دائم دارند. مدت زمان این ویزا 2 سال و 9 ماه است و گاهی می‌توان تا 5 سال هم تمدید کرد. برای این ویزا باید گواهی تمکن مالی ارائه دهید و نشان دهید به زبان انگلیسی تسلط دارید. با این ویزا شما نمی‌توانید برای کار و تحصیل اقدام کنید.

هزینه ویزای انگلستان چقدر است؟

بعد از مشخص شدن نوع ویزا و هدف از درخواست ویزای انگلستان، نوبت به دانستن مبلغ ویزا است. مبلغ پرداختی برای هر نوع ویزا متفاوت است. بعد از مشخص شدن قیمت ویزا، این نکته مهم است بدانید که در صورت اقامت بیش از 6 ماه، شما باید هزینه سلامت (IHS) را بپردازید. هزینه بیمه براساس تعداد متقاضی و مدت اقامت در انگلستان عددی متغیر است.

هزینه تعیین وقت سفارت انگلستان چگونه پرداخت کنیم؟

پس از اقدام برای درخواست ویزا و تعیین وقت مصاحبه شما باید در سایت VFS Global اکانت بسازید و بعد از ارسال مدارک زمان مصاحبه خود را مشخص کنید. برای پرداخت هزینه های ویزا و بیمه شما نیازمند کارت‌های اعتباری مسترکارت، ویزا کارت و پی پال دارید. به طور معمول ایرانی‌ها این نوع کارت‌ها را ندارند. در صورتی که به این نوع کارت‌ها دسترسی ندارید، شما می‌توانید از طریق سایت (نام برند و لینک) اقدام به پرداخت کنید. ما در سریع ترین زمان ممکن هزینه تعیین وقت مصاحبه ویزای انگلستان را برای شما پرداخت خواهیم کرد.

مشاوره نیاز دارید؟

سوالات شما

فرصت پرداخت هزینه چقدر است؟

پس از پر کردن تمامی فرم‌ها و ارائه مدارک و Submit کردن آن‌ها، تنها ۳ ساعت فرصت خواهید داشت تا هزینه تعیین وقت سفارت را پرداخت کنید.

 

مدت زمان انجام سفارش در ارزکردیت چقدر است؟

ما حداکثر در 3 الی 5 ساعت کاری سفارشات شما را انجام خواهیم داد.

انگلستان یکی از کشورهای پیشرفته اروپایی است و سالانه برای این کشور، درخواست ویزا از سراسر جهان صورت می‌گیرد. درخواست ویزا برای انگلستان ممکن است برای تحصیل، کار، تفریحی و یا دیدن اقوام باشد، اما برای این کار شما باید اقدام به درخواست ویزا کنید. برای درخواست ویزای انگلستان شما باید نکاتی را رعایت کنید. پرداخت وقت مصاحبه برای ویزا انگلستان یکی از این موارد است. شما میتوانید از طریق ارزکردیت پرداخت خود را انجام دهید.

هدف ارز کردیت راه اندازی فضایی امن و سریع و دریافت حداقل کارمزده تا همه ی ایرانیان مخصوصا قشر دانشگاهی و صاحبان کسب و کارهای کوچک و آزادکاران (فریلنسرها) با خیال راحت به فعالیت هایشان ادامه بدهند.

مشاهده بیشتر مشاهده کمتر
question