+98-21-79649900
+98-21-79649900 جستجو
یکی از پرطرفدارترین ویزاها که مردم برای آن اقدام می‌کنند، ویزای کانادا است. ویزای کانادا انواع مختلفی دارد. این ویزا ممکن است تحصیلی، کاری یا توریستی باشد. برای دریافت ویزا شما در ابتدا باید مصاحبه انجام دهید. اما در اینجا نکته‌ای که وجود دارد این است که شما باید برای این مصاحبه هزینه پرداخت کنید. در این قسمت می‌خواهیم به پرداخت هزینه سفارت کانادا را بررسی کنیم.

نحوه ثبت سفارش

انتخاب خدمت

پرداخت و ثبت سفارش

پرداخت و ثبت سفارش

انواع ویزای کانادا

 ویزاهای کانادا به دو دسته ویزای دائم یا ویزای موقت تقسیم می‌شود. برای هر کدام از این ویزاها شما باید پرداخت جداگانه‌ای انجام دهید. هرکدام از این ویزا قیمت متفاوتی دارد. در ادامه می‌خواهیم به انواع ویزاهای کانادا اشاره کنیم.

ویزاهای اقامت موقت کانادا

ویزای تحصیلی کانادا

ویزای تحصیلی یا دانشجویی کانادا برای آن دسته از افرادی صادر می‌شود که از یکی از دانشگاه‌های کانادا پذیرش تحصیلی گرفته‌اند و قصد ادامه تحصیل در این کشور را دارند. مدت زمان اعتبار این ویزا به مدت زمان تحصیل متقاضی بستگی دارد.

ویزای کار کانادا

با داشتن یک جاب آفر یا پیشنهاد شغلی از یک کارفرمای مورد تایید در کشور کانادا می‌توانید ویزای موقت کاری بگیرید. اعتبار ویزای موقت کار کانادا ۶ ماه است که می‌توان تحت شرایطی آن را تا ۴ سال هم تمدید کرد.

ویزای توریستی کانادا

ویزای توریستی یا Visitor Visa برای مقاصد سفر، شرکت در کنفرانس یا برنامه تحصیلی کوتاه مدت و در واقع هرگونه اقامت کوتاه مدت در کانادا صادر می‌شود. ویزای توریستی تا ۱۰ سال معتبر است (البته با پایان اعتبار گذرنامه، از اعتبار ساقط می‌شود) و در این مدت زمان می‌توان به دفعات نامحدود به کانادا سفر کرد.

سوپر ویزا کانادا

امکان اخذ این ویزا برای آن دسته از متقاضیانی وجود دارد که فرزند یا نوه آن‌ها اقامت دائم کانادا را دارد. شخص مقیم در کانادا با ارسال یک دعوتنامه می‌تواند والدین یا پدربزرگ و مادربزرگ خود را به کانادا دعوت کند تا برای مدتی، همراه او در کانادا زندگی کنند.

ویزاهای اقامت دائم کانادا

ویزای اکسپرس اینتری کانادا

 Express Entry یک سیستم مهاجرتی مبتنی بر امتیاز است که شامل چندین برنامه می‌شود: برنامه فدرال اسکیل ترید کانادا، برنامه فدرال اسکیل ورکر کانادا و تجربه کار کانادایی از طریق این برنامه‌ها می‌توان برای اقامت دائم کانادا اقدام کرد. معیار امتیازدهی در هر کدام از این برنامه‌ها متفاوت است اما غالبا سن متقاضی، سابقه کار، تخصص، میزان تسلط به زبان انگلیسی یا فرانسوی از مواردی هستند که در جمع‌آوری امتیاز تاثیر می‌گذارند.

ویزای کبک اسکیل ورکر کانادا

Quebec-Selected Skilled Workers نیز یکی دیگر از برنامه‌های مبتنی بر امتیاز مهاجرت به کاناداست که متقاضیان در نهایت اگر موفق به کسب امتیازهای لازم و دعوتنامه شوند، می‌توانند در ایالت کبک کانادا زندگی کنند.

کار پس از تحصیل کانادا: این برنامه که اختصارا PGWP نامیده می‌شود، بیشتر مناسب آن دسته از افرادی است که تحصیلات خود را در دانشگاه‌های کانادا به پایان رسانده‌اند. متقاضیان تا ۱۸۰ روز پس از فارغ‌التحصیلی می‌توانند برای این برنامه اقدام کنند و در صورت تایید، مجوز کار در کانادا بگیرند.

ویزای استارت‌آپ کانادا

 این ویزا برای آن دسته از متقاضیانی است که قصد راه اندازی یک کسب و کار قابل قبول در کانادا را دارند. مهاجرت به این روش، نیاز به داشتن مقدار مشخصی سرمایه اولیه و ارائه چندین مدرک و پیش نیاز دارد.

ویزای خود اشتغالی کانادا

 کسانی که در حیطه‌های ورزشی و هنری-فرهنگی تخصص دارند می‌توانند برای دریافت این نوع ویزا اقدام کنند. این روش نیز مبتنی بر امتیاز است و مناسب افرادی است که شهرت هنری یا ورزشی دارند.

مراحل ثبت نام در سایت خدمات ویزای کانادا

برای ثبت نام در سایت خدمات ویزای کانادا باید مراحل زیر را انجام دهید. این مراحل عبارتند از:

1.جهت درخواست برای ویزای سفارت کانادا ابتدا باید به سایت رسمی دولت کانادا مراجعه کرده و یک حساب کاربری برای خود بسازید.

2.در صفحه ورود به حساب کاربری، روی دکمه Sign in with GCKey کلیک کنید و در صفحه بعد، گزینه Sign Up را انتخاب کنید. در صفحه بعدی، قوانین وبسایت را بپذیرید. سپس به قسمتی هدایت می‌شوید که از شما خواسته می‌شود یک نام کاربری برای خود انتخاب کنید. نام کاربری شما باید حداقل ۸ کاراکتر و شامل حروف کوچک، بزرگ و اعداد باشد. سعی کنید Username را طوری تعیین کنید که حاوی اطلاعات شخصی‌تان از جمله نام و شماره تلفن نباشد. همچنین باید آن را به خاطر بسپارید تا در هر بار ورود به سایت، از آن استفاده کنید. مرحله بعد مربوط به تعیین پسورد است. پسوردتان نیز باید دارای حداقل ۸ کاراکتر، عدد، حروف بزرگ و کوچک باشد. با زدن روی دکمه Continue به صفحه بعد هدایت می‌شوید. در این مرحله چند سوال امنیتی برای بازیابی رمز عبور از شما پرسیده می‌شود. پس از جواب دادن به این سوالات که پاسخ آن‌ها را نیز باید به خاطر بسپارید، این مرحله از ثبت نام با موفقیت به پایان می‌رسد؛ در پایان دکمه Continue را بزنید.

3.صفحه بعدی مربوط به اطلاعات کاربری است. نام، نام خانوادگی و ایمیل خود را وارد کنید. ایمیلی حاوی کد فعالسازی برای شما فرستاده میشود؛ کد را وارد کنید. سپس دوباره به چند سوال امنیتی پاسخ خواهید داد و با پذیرفتن قوانین وبسایت، پروسه ساختن اکانت را به پایان می‌رسانید. جهت ورود به حساب کاربری خود باید یک بار از اکانت خود خارج شده و دوباره لاگین کنید.

هزینه های مربوط به پرداخت سفارت کانادا

همانطور که در ابتدای اشاره شد، هزینه‌های پرداخت برای تعیین وقت مصاحبه برای هرکدام از ویزا ها متفاوت است. در این قسمت به تعدادی از این هزینه‌ها اشاره خواهیم کرد.

1.برای درخواست ویزای کار کانادا به ازای هر نفر مبلغ 155 دلار باید پرداخت کرد.

2.اگر عضو گروه هنری 3 نفر به بالا هستید مبلغ در نظر گرفته شده برای کل گروه 465 دلار است. البته تمامی گروه باید برای یک زمان و یک مکان درخواست بدهند.

3.جهت اخذ ویزا باید پروسه بایومتریک را طی کنید که شمال ثبت، اثر انگشت و گرفتن عکس است.

4.فرصت شما 30 روز از زمانی که اپلیکیشن را ارائه می‌کنید، می‌باشد. هزینه آن هم معادل 85 دلار است.

5.در بسیاری از موارد هزینه Open Work Permit را باید در همان زمانی که هزینه درخواست ویزای کار می‌دهید پرداخت کنید. این نوع ویزا مخصوص کار نیست.

6.برای پرداخت این هزینه‌ها شما باید به یکی از کارت‌های معتبر ویزا کارت یا مسترکارت دسترسی داشته باشید. در صورت عدم دسترسی به این نوع کارت‌ها شما می‌توانید پرداخت خود را از طریق سایتارز کردیت در کوتاه ترین زمان ممکن پرداخت کنید.مشاوره نیاز دارید؟

سوالات شما

آیا پر کردن تمامی اطلاعات در فرم ثبت سفارش الزامی ست؟

پر کردن تمامی اطلاعات در فرم ثبت سفارش الزامی ست تا ما بتوانیم سفارش شما را بدون وقفه انجام دهیم.

انجام سفارش من چقدر طول میکشد؟

سفارشات شما حداکثر در 3 الی 5 ساعت کاری انجام خواهد شد

question