+98-21-79649900
+98-21-79649900 جستجو

تغییر زمان یا مرکز آزمون GRE

ممکن است شما بعد از ثبت نام آزمون GRE نیازمند تغییر زمان یا مکان آزمون خود باشید. اما برای این تغییرات قواعد و قوانینی دارد. در صورتی که شما قصد تغییر زمان یا مکان این آزمون را داشته باشید، این امکان تا 4 روز قبل از آزمون وجود دارد. برای این کار شما باید وارد سایت ETS شده و بعد از ورود به اکانت خود این تغییرات را انجام دهید. برای پرداخت این کار شما باید یکی از کارت های معتبر ویزا کارت یا مستر کارت را داشته باشید. در ادامه به این موضوع خواهیم پرداخت.

نحوه ثبت سفارش

انتخاب خدمت

پرداخت و ثبت سفارش

پرداخت و ثبت سفارش

آزمون GER چیست؟

آزمون GRE مخفف Graduate Record Examinations یکی از آزمون‌های معتبر بین‌المللی هست که دانشجویان تحصیلات تکمیلی در آن شرکت می‌کنند. این آزمون اغلب در دانشگاه‌های کانادا و آمریکا رواج دارد. به طور معمول دانشجویان مقطع دکتری و یا ارشد در این آزمون شرکت می‌کنند.در واقع شما با شرکت در این آزمون مهارت‌های تحلیل خودتان را به عنوان یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی سنجیده و به سوپروایزر یا کمیته پذیرش اثبات می‌کنید. شرکت در آزمون GRE برای پذیرش در برخی دانشگاه‌ها اجباری و در برخی اختیاری است. البته این آزمون برای افرادی که به دنبال دریافت بورس یا فاند تحصیلی هستند، توصیه می‌شود، زیرا این آزمون نقطه قوتی در رزومه شما است.

تغییر زمان و مکان آزمون GRE

همانطور که در قسمت بالا اشاره شد، شما می‌توانید مکان یا زمان آزمون خود را تغییر دهید. اما برای این کار شما باید مواردی را رعایت کنید. اولین نکته مهم این است که شما 4 روز مانده به آزمون می‌‌توانید این کار را انجام دهید در صورتی که شما دیرتر از 4 روز مانده به آزمون این کار را انجام دهید، درخواست شما پذیرفته نخواهد شد و هزینه به شما مسترد نمی‌شود. برای تغییر این آزمون شما باید به سایت ETS مراجعه کنید.

چگونه مکان و زمان آزمون GER را تغییر دهیم؟

برای این کار در ابتدا شما باید وارد سایت ETS شوید. بعد از آن به قسمت Home Page GRE مراجعه کنید و در قسمت Upcoming Tests بخش مربوط به تاریخ آزمون را انتخاب کنید.

در صورتی که شما در چندین آزمون شرکت کرده‌اید، حتما مشخص کنید که قصد تغییر کدام آزمون را دارید. عنوان آزمون را می‌توانید از بخش GRE Subject Tests و تاریخ آزمون را می‌توانید با استفاده از گزینه General Test GRE انتخاب کنید. پس از مطمئن شدن، گزینه Reschedule Appointment را در بخش راست پنل انتخاب کنید. پس از تغییر تاریخ آزمون مورد نظر باید به بخش مربوط به انتخاب مکان آزمون نیز مراجعه کنید و محل آزمون را نیز مشخص کنید. بعد از آن شما باید ماهی را که می‌خواهید در آن آزمون شرکت کنید را از محل گزینه‌ی Find available test centers and dates انتخاب نمایید. به این ترتیب شما می‌توانید زمان و محل آزمون خود را تغییر دهید.

بعد از اتمام این مراحل تمامی تغییرات به شما نمایش داده خواهد شد. در صورت تایید شما می‌توانید گزینه Yes و در صورت عدم تایید گزینه No را انتخاب کنید.

بعد از تایید هزینه برای شما مشخص خواهد شد. با مشخص شدن هزینه، گزینه Proceed to Checkout را انتخاب کنید و هزینه خود را پرداخت کنید. در صورت داشتن کد تبلیغاتی شما باید آن را در قسمت بالای صفحه وارد کنید و سپس گزینه Apply را انتخاب کنید. و بعد از آن گزینه Pay Now را انتخاب نمایید.

برای پرداخت شما باید متد پرداخت خود را مشخص کنید.برای این کار شما باید از کارت های اعتباری معتبر استفاده کنید یا حساب پی پال داشته باشید. بعد از انتخاب روش پرداخت شما باید گزینه Buy را انتخاب کنید. در صورتی که شما امکان پرداخت از این روش‌ها را ندارید، می‌توانید برای پرداخت از سایت (نام سایت و لینک) اقدام کنید.

هزینه تغییر مکان و آزمون GRE چقدر است؟

هزینه تغییر مکان و آزمون 50 دلار است. برای این کار شما باید یکی از کارت های اعتباری ویزا کارت، مستر کارت یا حساب کاربری پی پال داشته باشید. در صورت نمی‌توانید از این روش‌ها پرداخت کنید، می‌توانید به سایت(نام سایت و لینک) مراجعه کنید و اقدام به پرداخت آن کنید.

نکات مهم در مورد تغییر مکان و زمان آزمون GRE

  • چنانچه قصد تغییر تاریخ و یا مکان آزمون خود را دارید تا چهار روز پیش از آزمون قادر به انجام این کار خواهید بود و پس از آن دیگر این امکان وجود ندارد و حتی امکان لغو آزمون و Refund (بازگشت پول) آن نیز وجود نخواهد داشت.
  • فاصله بین دو آزمون متوالی GRE نمی تواند کمتر از ۲۱ روز باشد و همچنین هر داوطلب ۵ بار در طول سال اجازه شرکت در امتحان جی آر ای را دارد.
  • تغییر زمان یا مرکز آزمون تنها در صورتی امکان پذیر است که تاریخ یا مرکز جدید باز باشد و امکان ثبت نام نیز در آن‌ها وجود داشته باشد. جهت آگاهی از مراکز و تاریخ‌های باز و همچنین دریافت اطلاعات از طریق SMS یا ایمیل در صورت باز شدن وقت‌های جدید، می‌توانید از طریق صفحه “رزرو ثبت نام آزمون GRE (تاریخ های جدید)” کسب اطلاع کنید.

مشاوره نیاز دارید؟

سوالات شما

آیا پر کردن تمامی اطلاعات در فرم ثبت سفارش الزامی ست؟

پر کردن تمامی اطلاعات در فرم ثبت سفارش الزامی ست تا ما بتوانیم سفارش شما را بدون وقفه انجام دهیم.

انجام سفارش من چقدر طول میکشد؟

سفارشات شما حداکثر در 3 الی 5 ساعت کاری انجام خواهد شد

question