+98-21-79649900
+98-21-79649900 جستجو
?How to order
نحوه ثبت سفارش
چگونه سفارش خود را ثبت کنم؟

1. ثبت نام و ورود

جهت ثبت سفارش اگر عضو نیستید ثبت نام کنید و سپس وارد حساب کاربری شوید.


2. احراز هویت

در صورتی که خدمت مورد نظر به مدارک بیشتری نیاز داشت احراز هویت خود را کامل کنید.


3. انتخاب خدمت

وارد صفحه معرفی خدمت شوید و از منوی شناور بالا یا دکمه ثبت درخواست به بخش ثبت سفارش بروید.


4. ثبت سفارش

فرم سفارش خود را تکمیل و ثبت کنید. درصورت لزوم به صفحه پرداخت هدایت خواهید شد.

آزمون GRE مخفف Graduate Record Examinations یکی از آزمون‌های معتبر بین‌المللی هست که دانشجویان تحصیلات تکمیلی در آن شرکت می‌کنند. این آزمون اغلب در دانشگاه‌های کانادا و آمریکا رواج دارد. به طور معمول دانشجویان مقطع دکتری و یا ارشد در این آزمون شرکت می‌کنند.در واقع شما با شرکت در این آزمون مهارت‌های تحلیل خودتان را به عنوان یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی سنجیده و به سوپروایزر یا کمیته پذیرش اثبات می‌کنید. شرکت در آزمون GRE برای پذیرش در برخی دانشگاه‌ها اجباری و در برخی اختیاری است. البته این آزمون برای افرادی که به دنبال دریافت بورس یا فاند تحصیلی هستند، توصیه می‌شود، زیرا این آزمون نقطه قوتی در رزومه شما است.

تغییر زمان و مکان آزمون GRE
همانطور که در قسمت بالا اشاره شد، شما می‌توانید مکان یا زمان آزمون خود را تغییر دهید. اما برای این کار شما باید مواردی را رعایت کنید. اولین نکته مهم این است که شما 4 روز مانده به آزمون می‌‌توانید این کار را انجام دهید در صورتی که شما دیرتر از 4 روز مانده به آزمون این کار را انجام دهید، درخواست شما پذیرفته نخواهد شد و هزینه به شما مسترد نمی‌شود. برای تغییر این آزمون شما باید به سایت ETS مراجعه کنید.
هزینه تغییر مکان و آزمون GRE چقدر است؟
هزینه تغییر مکان و آزمون 50 دلار است. برای این کار شما باید یکی از کارت های اعتباری ویزا کارت، مستر کارت یا حساب کاربری پی پال داشته باشید. در صورت نمی‌توانید از این روش‌ها پرداخت کنید، می‌توانید به سایت(نام سایت و لینک) مراجعه کنید و اقدام به پرداخت آن کنید.

چگونه مکان و زمان آزمون GER را تغییر دهیم؟

برای این کار در ابتدا شما باید وارد سایت ETS شوید. بعد از آن به قسمت Home Page GRE مراجعه کنید و در قسمت Upcoming Tests بخش مربوط به تاریخ آزمون را انتخاب کنید.

در صورتی که شما در چندین آزمون شرکت کرده‌اید، حتما مشخص کنید که قصد تغییر کدام آزمون را دارید. عنوان آزمون را می‌توانید از بخش GRE Subject Tests و تاریخ آزمون را می‌توانید با استفاده از گزینه General Test GRE انتخاب کنید. پس از مطمئن شدن، گزینه Reschedule Appointment را در بخش راست پنل انتخاب کنید. پس از تغییر تاریخ آزمون مورد نظر باید به بخش مربوط به انتخاب مکان آزمون نیز مراجعه کنید و محل آزمون را نیز مشخص کنید. بعد از آن شما باید ماهی را که می‌خواهید در آن آزمون شرکت کنید را از محل گزینه‌ی Find available test centers and dates انتخاب نمایید. به این ترتیب شما می‌توانید زمان و محل آزمون خود را تغییر دهید.

بعد از اتمام این مراحل تمامی تغییرات به شما نمایش داده خواهد شد. در صورت تایید شما می‌توانید گزینه Yes و در صورت عدم تایید گزینه No را انتخاب کنید.

بعد از تایید هزینه برای شما مشخص خواهد شد. با مشخص شدن هزینه، گزینه Proceed to Checkout را انتخاب کنید و هزینه خود را پرداخت کنید. در صورت داشتن کد تبلیغاتی شما باید آن را در قسمت بالای صفحه وارد کنید و سپس گزینه Apply را انتخاب کنید. و بعد از آن گزینه Pay Now را انتخاب نمایید.

برای پرداخت شما باید متد پرداخت خود را مشخص کنید.برای این کار شما باید از کارت های اعتباری معتبر استفاده کنید یا حساب پی پال داشته باشید. بعد از انتخاب روش پرداخت شما باید گزینه Buy را انتخاب کنید. در صورتی که شما امکان پرداخت از این روش‌ها را ندارید، می‌توانید برای پرداخت از سایت (نام سایت و لینک) اقدام کنید.

نکات مهم در مورد تغییر مکان و زمان آزمون GRE

پرسش های متداول

آیا پر کردن تمامی اطلاعات در فرم ثبت سفارش الزامی ست؟

پر کردن تمامی اطلاعات در فرم ثبت سفارش الزامی ست تا ما بتوانیم سفارش شما را بدون وقفه انجام دهیم.

انجام سفارش من چقدر طول میکشد؟

سفارشات شما حداکثر در 3 الی 5 ساعت کاری انجام خواهد شد

مشاوره نیاز دارید؟

اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی :

Skype
LinkedIn
Pinterest
Twitter
Facebook
WhatsApp
Email
Telegram
question