+98-21-79649900
+98-21-79649900 جستجو
?How to order
نحوه ثبت سفارش
چگونه سفارش خود را ثبت کنم؟

1. ثبت نام و ورود

جهت ثبت سفارش اگر عضو نیستید ثبت نام کنید و سپس وارد حساب کاربری شوید.


2. احراز هویت

در صورتی که خدمت مورد نظر به مدارک بیشتری نیاز داشت احراز هویت خود را کامل کنید.


3. انتخاب خدمت

وارد صفحه معرفی خدمت شوید و از منوی شناور بالا یا دکمه ثبت درخواست به بخش ثبت سفارش بروید.


4. ثبت سفارش

فرم سفارش خود را تکمیل و ثبت کنید. درصورت لزوم به صفحه پرداخت هدایت خواهید شد.

هزینه گزارش آزمون GRE چقدر است؟
بعد از آزمون موسسه ETS این امکان را برای شما قرار داده است که گزارش آزمون را برای 4 دانشگاه به صورت رایگان ارسال کنید. در واقع این امکان با پرداخت هزینه این آزمون برای شما امکان پذیر است. اما در صورتی که شما بیش از 4 دانشگاه را انتخاب کنید، باید هزینه اضافی پرداخت کنید.
انتخاب 4 دانشگاه رایگان در روز آزمون و زمانی که در محل برای آزمون حاضر می‌شوید، برای شما وجود دارد. در واقع این گزارشات برای چهار دانشگاه انتخابی شما به صورت رایگان ارسال می‌شود. اما در صورتی که بخواهید به بیش از 4 دانشگاه ریپورت خود را ارائه دهید، باید هزینه اضافی پرداخت کنید. هزینه این ارسال به ازای هر دانشگاه 30 دلار است. همچنین اگر شما بعد از روز آزمون تصمیم به ارسال گزارشات خود بگیرید، به ازای هر دانشگاه شما باید مبلغ 30 دلار را پرداخت کنید.
برای ارسال گزارش آزمون GRE چه مقدار زمان نیاز داریم؟
برای گزارش نمره آزمون خود شما می‌توانید از طریق وب سایت ETS، تا زمانی که آزمون شما اعتبار داشته باشد، گزارشات خود را ارسال کنید. اعتبار این آزمون 5 سال است. بنابراین شما می‌توانید تا پنج سال با پرداخت هزینه گزارشات آزمون خود را ارسال کنید.
زمان گزارش نمرات آزمون GRE چقدر است؟
نتیجه آزمون GRE بین 10 تا 15 روز پس از آزمون در حساب کاربری شما قابل مشاهده است. با ارسال نمره آزمون GRE توسط ایمیل به شرکت کنندگان، این نمره به انشگاه‌های تعیین شده ارسال می‌شود. بنابراین ارسال ریپورت 2 هفته طول خواهد کشید.
پرداخت هزینه گزارش نمره آزمون GRE
برای پرداخت هزینه این آزمون شما باید به صورت آنلاین به کردیت کارت‌ها دسترسی داشته باشید. در واقع شما باید مستر کارت، ویزا کارت یا پی پال داشته باشید. اگر به هیچ کدام از این کرات‌ها دسترسی ندارید، باید از خدمات مراکز پرداخت استفاده کنید.(نام سایت و لینک) این امکان را برای شما قرار داده است و شما می‌توانید از این طریق در کوتاه ترین زمان ممکن پرداخت خود را انجام دهید. برای پرداخت از طریق سایت(نام سایت و لین) وارد حساب کاربری خود شده و پرداخت را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهید.

چگونه نمرات آزمون GRE را ریپورت کنیم؟

وب سایت موسسه ETS سه راه برای ارسال گزارش نمرات در اختیار شما قرار داده است که عبارت است از:

نکته‌ای که در وهله اول باید در نظر بگیرید این است که شما نمی‌توانید پس از ثبت درخواست، آن را لغو یا تغییر دهید.ضمن اینکه استرداد هزینه گزارش امکان پذیر نیست. ریپورت نمره آزمون جی آر ای به صورت آنلاین از طریق سیستمی با نام ETS Data Manager برای موسسات ارسال می‌شود.
در صورتی که ارسال گزارش از طریق آنلاین را انتخاب کنید این گزارش 5 روز کاری و در صورت ارسال پست یا فکس 10 روز طول خواهد کشید.

نکات مهم در مورد ارسال گزارش آزمون GRE

موسسه ETS گزارش نمره شما را به طور خودکار به چهار دانشگاه انتخابی در جلسه امتحان، ارسال می‌کند. چنانچه کمتر از چهار دانشگاه مثلا دو دانشگاه انتخاب کرده باشید، برای ارسال گزارش نمره به دانشگاه دیگری بعد از آزمون، لازم است مبلغ ۳۰ دلار هزینه بپردازید.

نمره آزمون شما در بخش‌های Verbal و Quantitative بلافاصله پس از آزمون به شما نشان داده می‌شود و نمره Analytical Writing پس از ۱۰ تا ۱۵ روز اعلام می‌شود.

سایت ETS وضعیت درخواست گزارش نمره شما و اینکه آیا به دانشگاه مورد نظرتان رسیده یا خیر را نشان نمی‌دهد و تنها راه اطمینان از این مطلب، مکاتبه با دانشگاه یا مشاهده تغییر در اطلاعات Application دانشگاه‌تان است.

س از شرکت در آزمون و مشاهده نمرات بخش‌های Verbal و Quantitative می‌توانید درباره ارسال ریپورت نمره جی آر ای به دانشگاه‌های مدنظرتان تصمیم بگیرید. چنانچه از آزمون خود راضی نباشید می‌توانید جهت عدم ارسال ریپورت نمره جی آر ای درخواست دهید. ضمن اینکه می‌توانید جهت ریپورت نمره جی آر ای برای همه آزمون‌های GRE تا ۵ سال گذشته درخواست خود را ثبت کنید یا این‌که تنها نتیجه آخرین آزمون GRE خود را برای ارسال گزارش انتخاب کنید.

برای ریپورت رایگان ۴ دانشگاه در روز امتحان، مشخصات دانشگاه‌ها را باید به صورت آنلاین وارد کنید؛ بنابراین اطمینان حاصل کنید مشخصات دانشگاه‌ها را در روز آزمون همراه خود دارید.

پرسش های متداول

آیا پر کردن تمامی اطلاعات در فرم ثبت سفارش الزامی ست؟

پر کردن تمامی اطلاعات در فرم ثبت سفارش الزامی ست تا ما بتوانیم سفارش شما را بدون وقفه انجام دهیم.

انجام سفارش من چقدر طول میکشد؟

سفارشات شما حداکثر در 3 الی 5 ساعت کاری انجام خواهد شد

مشاوره نیاز دارید؟

اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی :

Skype
LinkedIn
Pinterest
Twitter
Facebook
WhatsApp
Email
Telegram
question