+98-21-79649900
+98-21-79649900 جستجو

درباره ما

ارزکردیت از اولین سایت های حوزه پرداخت بین المللی ایرانی است. این سایت با ارائه خدمات متنوع و پشتیبانی 24 ساعته، پلتفرمی امن برای انجام پرداخت های بین المللی شما است.
هدف ارز کردیت راه اندازی فضایی امن و سریع و دریافت حداقل کارمزده تا همه ی ایرانیان مخصوصا قشر دانشگاهی و صاحبان کسب و کارهای کوچک و آزادکاران (فریلنسرها) با خیال راحت به فعالیت هایشان ادامه بدهند.


پیشرفت چشم گیر و روز افزون فناوری اطلاعات و ارتباطات قطعا در ایجاد دهکده جهانی نقش بسیار مهمی داشته، از این‌رو ارتباط بین قبایل و تمدن ها این دهکده به امری اجتناب ناپذیر تبدیل گشته و از طرفی دیگر این مسئله باعث دگردیسی در شبکه پرداخت جهانی شده است.

گروه ارز کردیت متشکل از نیروهای جوان و مجرب، به عنوان اولین سایت ارائه دهنده راهکارهای پرداخت بین المللی با شعار ایجاد اعتبار بین المللی برای هر فرد در سال ۱۳۹۸ آغاز به کار کرد. از اهداف اصلی گروه ارز کردیت، توجه ویژه به پژوهشگران، نویسندگان، افراد علمی، کار آفرینان و آزادکاران(فری لنسرها) به لحاظ پاسخ به نیازهای مربوط به حوزه فعالیت آنها می باشد.

ارز کردیت می‌تواند هم به کسب و کارها خدمات ارائه کند هم به افراد. استفاده کنندهٔ اصلی کسب و کارهای کوچک هستند. یعنی بنگاه‌هایی که غالباً تازه تأسیس هستند و باید هم هزینه‌های مالی خود را پایین نگه دارند و هم سریع حرکت کنند، مثل فروشگاه‌های الکترونیکی کوچک. اما ارزکردیت برای مصرف‌کنندگان نهایی، کسب و کارهای بزرگ و حتی ارتباط بین کسب و کارها با هم (B2B) هم کاربرد دارد.

 


چشم انداز ارزکردیت:


تبدیل شدن به پلتفرم ارائه و انجام راهکارهای پرداخت بین المللی در سطح منطقه

question