+98-21-79649900
+98-21-79649900 جستجو
?How to order
نحوه ثبت سفارش

چگونه سفارش خود را ثبت کنم؟


1. ثبت نام و ورود

جهت ثبت سفارش اگر عضو نیستید ثبت نام کنید و سپس وارد حساب کاربری شوید.


2. احراز هویت

در صورتی که خدمت مورد نظر به مدارک بیشتری نیاز داشت احراز هویت خود را کامل کنید.


3. انتخاب خدمت

وارد صفحه معرفی خدمت شوید و از منوی شناور بالا یا دکمه ثبت درخواست به بخش ثبت سفارش بروید.


4. ثبت سفارش

فرم سفارش خود را تکمیل و ثبت کنید. درصورت لزوم به صفحه پرداخت هدایت خواهید شد.

متاسفانه به دلیل تحریم های مالی ایران، امکان خرید مستقیم کارت های بین المللی و استفاده از آنها وجود ندارد. به همین دلیل افرادی که قصد انتقال ارز یا پرداخت ارزی به کشور دیگری دارند، می توانند به راحتی به خانواده بزرگ ارز کردیت بپیوندند و به راحتی از خدمات این شرکت استفاده نمایند.
این کارت که به طور خاص برای مسافران و گردشگران طراحی شده است، طیف وسیعی از ویژگی ها را ارائه می دهد که آن را به جایگزینی قوی برای روش‌های پرداخت سنتی تبدیل کرده است. کارت ارز بین‌المللی که به عنوان کارت چند ارزی یا کارت سفر نیز شناخته می‌شود، به این صورت کار می‌کند که به کاربران خود اجازه می‌دهد چندین ارز مانند دلار، یورو و ... را روی یک تنها کارت ذخیره کنند و هرگاه نیاز پیدا کردند از هرکدام از ارز ها به نسبت نیازشان استفاده کنند.
کسانی که کارت بین الملی دارند می‌توانند به مفدار دلخواه کارت خود شارژ کنند و سپس ارز اصلی خود را با نرخ مبادله ثابت به ارز مقصد خود تبدیل کنند. این کار به کاربران کمک می کند تا از هزینه های گران تبدیل ارز جلوگیری کنند.

معرفی انواع کارت های بین المللی

به طور کلی کارت ها را می توان بر اساس نوع استفاده شان و عملکردشان به 4 دسته اصلی تقسیم کرد. با ما همراه باشید انواع کارت های بین المللی را بررسی کنیم.

کارت اعتباری ( credit card )

کارت اعتباری یا همان کردیت کارد یکی از انواع کارت های ارزی بین المللی است که متاسفانه در ایران وجود ندارد چرا که نحوه صدور آنها به طور مشخص به اعتبار مالی شما بستگی دارد. حال چون ایران از لحاظ مالی تحریم است پس عملاً هیچ اعتباری از طریق بانک های ایرانی دریافت نمی کنید و در بانک های خارجی اعتباری ندارید. حال به طور کلی برای استفاده از این نوع کارت ها، قبل از هر چیز همان طور که قبلاً هم اشاره کریدم به یک میزان اعتبار اولیه نیاز دارید که این اعتبار از سوی بانک خارجی مورد نظر به شما داده می شود. حال این اعتبار دریافتی بر اساس میزان حقوق، سابقه مالی و … به شما تعلق می گیرد.
پس اعتبارسنجی توسط بانک، کارت اعتباری و بین المللی متصل به حساب بانکییتان برای شما صادر می گردد. صدور این نوع از کارت های بین المللی برای افرادی که در ایران زندگی می کنند به دلیل تحریم ها غیر ممکن است. البته اگر شما شهروند کشور های خارجی نیز باشید مشکلی در دریافت این کارت نخواهد داشت.

کارت پیش پرداخت ( Prepaid Card )

این نوع کارت که به گیفت کارت نیز مهشور است یکی از انواع کارت های بین الملی بدون نیاز به داشتن حساب بانکی است. همانطور که گفته شد یکی از مهمترین ویژگی های این کارت ها، عدم اتصالشان به حساب بانکی است. شما با دارا بودن این کار می توانید تنها از فروشگاه ها خرید کنید و امکان انتقال وجه را ندارید.

کارت نقدی ( debit card )

کارت نقدی یکی از پر استفاده ترین نوع کارت ها است. مشابه با کارت اعتباری، این کارت نیز به حساب بانکی شما متصل است اما تنها فرقی که دارد این است که شما تنها می توانید به میزان موجودی حسابتان خرج کنید. این نوع کارت مانند کارت های بانکی ایران است و همه از نوع کارت نقدی محسوب می شوند.

کارت مجازی ( Virtual Card )

این نوع از کارت ها به صورت فیزیکی نبوده و تنها به صورت مجازی وجود دارند. اطلاعات این نوع کارت ها مانند تاریخ انقضا، شماره کارت، نام دارنده حساب و ... به ایمیل شما فرستاده می شود و تنها می توانید برای خرید های آنلاین خود از آنها استفاده کنید.

پرسش های متداول

ویزا کارت و مستر کارت چه تفاوت هایی با هم دارند؟

مستر کارت و ویزا کارت هر دو از شاخص های شبکه‌های مالی و ارزی بین‌المللی هستند که بسته به رفتار مالی کشورها می‌توانید از هرکدام از این دو شبکه ارزی استفاده کنید البته توجه کنید در ۹۵ درصد درگاه‌ های مالی، هر دو نوع کارت قابل استفاده‌ هستند.

آیا این کارت‌ها امکان کارت به کارت نیز دارد؟

جواب بله است اما تنها در صورتی می توانید کارت به کارت کنید که هر دو طرف یعنی فرستنده و گیرنده از یک کشور و یک بانک حساب داشته باشند.

کارت ارزی خود را چگونه شارژ کنیم؟

برای شارژ حساب ارزی خود تنها کافی است از خدمات وبسایت ارزکردیت استفاده نمایید و حساب های خود را به مقادیر دلخواه شارژ نمایید.

مشاوره نیاز دارید؟

اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی :

Skype
LinkedIn
Pinterest
Twitter
Facebook
WhatsApp
Email
Telegram
question