+98-21-79649900
+98-21-79649900 جستجو
?How to order
نحوه ثبت سفارش
چگونه سفارش خود را ثبت کنم؟

1. ثبت نام و ورود

جهت ثبت سفارش اگر عضو نیستید ثبت نام کنید و سپس وارد حساب کاربری شوید.


2. احراز هویت

در صورتی که خدمت مورد نظر به مدارک بیشتری نیاز داشت احراز هویت خود را کامل کنید.


3. انتخاب خدمت

وارد صفحه معرفی خدمت شوید و از منوی شناور بالا یا دکمه ثبت درخواست به بخش ثبت سفارش بروید.


4. ثبت سفارش

فرم سفارش خود را تکمیل و ثبت کنید. درصورت لزوم به صفحه پرداخت هدایت خواهید شد.

سایت Simply Hired یک موتور جستجوی شغل قدرتمند است که به افراد جویای کار این امکان را می‌ دهد تا به سادگی مشاغل مختلف را از مناطق مختلف جستجو کنند. این سایت به طور خاص اطلاعات دقیقی از بازار کار و حقوق و دستمزد به شما ارائه می‌ دهد، که به افراد کمک می‌ کند تا تصمیمات حرفه‌ ای تری بگیرند. Simply Hired با قابلیت جستجو بر اساس کد پستی، به کاربران این امکان را می‌ دهد تا به راحتی مشاغل محلی خود را بیابند و اطلاعات اقتصادی و شغلی اطراف را دریافت کنند. مزیت دیگر این سایت، اتصال به منابع مختلف وب برای اطلاعات بیشتر در مورد موقعیت‌ های کاری و شرکت‌ ها می باشد. با یک محیط کاربری کارآمد و گزینه‌ های جستجوی پیشرفته، SimplyHired یک ابزار کاربردی برای همه افرادی است که به دنبال فرصت‌ های شغلی متنوع و دقیق می‌ گردند.

افتتاح حساب در Simply hired

متاسفانه سایت Simply hired برای کاربران ایرانی تحریم شده است، برای ثبت نام در این سایت شما باید با خریداری سرویس VPS مورد نظر خود یا از طریق VPN، آی پی‌ خود را تغییر بدهید.

۱. ابتدا وارد سایت Simply hired و سپس وارد home page شوید.

۲. سپس گزینه sign in و یا create an account را انتخاب کنید.

۳. از منو کشویی post jobs login را انتخاب کنید.

۴. بر روی گزینه create an account today کلیک کنید.

در نهایت اطلاعات خواسته شده مانند ایمیل و مشخصات خواسته شده را وارد کنید.

چگونه در سایت Simply hired شغل مورد نظر خود را پیدا کنیم؟

برای یافتن شغل مورد نظر خود، ما به شما چند روش پیشنهاد می‌ کنیم.

تفاوت Simply hired و linkedin
Simply Hired و LinkedIn هر دو پلتفرم هایی برای جویندگان کار هستند، اما تفاوت های کلیدی دارند. Simply Hired در درجه اول یک موتور جستجوی شغل است که لیست مشاغل را از منابع مختلف جمع آوری می کند. کاربران می توانند بر اساس کلمات کلیدی، موقعیت مکانی و سایر معیارها به جستجوی شغل بپردازند. از سوی دیگر، لینکدین یک پلتفرم شبکه حرفه ای است که فراتر از جستجوی کار است. این به کاربران اجازه می دهد تا ارتباطات حرفه ای ایجاد و حفظ کنند، مهارت ها و تجربیات خود را به نمایش بگذارند و در بحث های صنعتی شرکت کنند. لینکدین اغلب برای شبکه سازی، برندسازی شخصی و به روز ماندن در روندهای صنعتی استفاده می شود. به طور خلاصه، Simply Hired بر عملکرد جستجوی شغل متمرکز است، در حالی که LinkedIn جستجوی شغل را با شبکه های حرفه ای و برندسازی شخصی ترکیب می کند. انتخاب بین این دو به نیازها و ترجیحات خاص شما بستگی دارد.
تفاوت indeed و Simply Hired
سایت Indeed یک موتور جستجوی کار جامع است که فهرست ها را از منابع مختلف از جمله وب سایت شرکت ها و تابلوهای شغلی جمع آوری می کند. طیف گسترده ای از فرصت های شغلی را ارائه می دهد و پایگاه کاربر زیادی دارد. از سوی دیگر، SimplyHired فهرست‌های شغلی را نیز جمع‌ آوری می‌ کند، اما بر ارائه یک تجربه جستجوی کار ساده تمرکز می‌ کند. ممکن است رابط کاربری ساده‌تری داشته باشد و بر ویژگی‌ های مورد پسند کاربران تاکید کند. در نهایت، انتخاب بین آن ها به ترجیحات شخصی و نیازهای خاص جستجوی شغلی شما بستگی دارد. برخی از کاربران لیست های گسترده Indeed را مفید می دانند، در حالی که برخی دیگر از سادگی SimplyHired قدردانی می کنند.
CONCLUSION

سخن پایانی

سایت Simply Hired، یک موتور جستجوی شغلی با اطلاعات دقیق می باشد. در مقایسه با LinkedIn تنها به جستجوی شغل تمرکز دارد و تفاوت آن با Indeed در تجربه ساده جستجوی شغلی می باشد. گزینه‌های جایگزینی مانند ZipRecruiter و Monster نیز وجود دارد. برای افراد به دنبال شغل مناسب، Simply Hired با امکانات ارسال رایگان شغل گزینه بسیار مناسبی می باشد. برای افتتاح حساب در سایت simply hired باید از IP غیر ایرانی استفاده کنید؛ شما می توانید از طریق VPS های ارائه شده در سایت ارزکردیت IP خود را تغییر دهید.

پرسش های متداول

آیا فرآیند تایید حساب SimplyHired امن است؟

SimplyHired بیان می کند که هر دو فرآيند تایید فوری و دستی، امن و رمزگذاری شده هستند. آنها به طور موقت اسنادی را که آپلود کرده اید برای اهداف ممیزی و عیب یابی ذخیره می کنند و پس از پانزده روز آنها را برای همیشه حذف می کنند.

گزینه های جایگزین SimplyHired چیست؟

ZipRecruiter
JobsRadar
CareerBuilder
Monster
Geebo

ویژگی های Simply Hired چیست؟

۱‌. ارسال مشاغل به صورت رایگان.
۲. دریافت ایمیلی هنگام درخواست نامزدها.
۳. پیگیری متقاضیان و مشاهده پیشرفت آنها.
۴. پرداخت هزینه تنها در زمانی که آماده باشید با یک متقاضی پیش بروید.

مشاوره نیاز دارید؟

اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی :

Skype
LinkedIn
Pinterest
Twitter
Facebook
WhatsApp
Email
Telegram
question