+98-21-79649900
+98-21-79649900 جستجو
?How to order
نحوه ثبت سفارش
چگونه سفارش خود را ثبت کنم؟

1. ثبت نام و ورود

جهت ثبت سفارش اگر عضو نیستید ثبت نام کنید و سپس وارد حساب کاربری شوید.


2. احراز هویت

در صورتی که خدمت مورد نظر به مدارک بیشتری نیاز داشت احراز هویت خود را کامل کنید.


3. انتخاب خدمت

وارد صفحه معرفی خدمت شوید و از منوی شناور بالا یا دکمه ثبت درخواست به بخش ثبت سفارش بروید.


4. ثبت سفارش

فرم سفارش خود را تکمیل و ثبت کنید. درصورت لزوم به صفحه پرداخت هدایت خواهید شد.

آزمون آیلتس (IELTS) یا International English Language Testing System یکی از معتبرترین آزمون‌ های بین‌المللی برای سنجش و ارزیابی مهارت زبان انگلیسی است. این آزمون توسط سازمان بین‌المللی آیلتس برگزار می‌ شود و اهداف متعددی را در بر می‌ گیرد؛ از جمله استخدام در موسسات آکادمیک داخل و خارج از کشور، ویزای تحصیلی و کاری، ارتقای تحصیلی و حرفه‌ ای، مهاجرت و مهارت‌ های زبانی برای زندگی در کشورهای مختلف.

بخش های مختلف آزمون آیلتس

نحوه ثبت نام در آزمون آیلتس

برای ثبت نام در آزمون آیلتس، شما باید مراحل زیر را طی کنید:

1. ورود به سایت ثبت نام آیلتس:

برای این منظور، می توانید به وب سایت British Council مراجعه کنید و به بخش ثبت نام آیلتس بروید.

2. انتخاب کشور و شهر:

در این مرحله، شما باید کشور و شهر مورد نظر خود را انتخاب کنید. می توانید بر اساس محل زندگی خود یا مرکز آزمون مورد علاقه تان، کشور و شهر را انتخاب کنید.

3. انتخاب مرکز آزمون:

پس از انتخاب شهر، شما می توانید از بین مراکز آزمون موجود در آن شهر، یک مرکز آزمون را انتخاب کنید. بر اساس نیازهای خود، یکی از مراکز آزمون را انتخاب کنید.

4. انتخاب تاریخ و ساعت آزمون:

در این مرحله، شما باید تاریخ و ساعت آزمون مورد نظر خود را انتخاب کنید. می توانید از بین تاریخ‌ های موجود در محدوده زمانی مورد علاقه تان، تاریخ و ساعت مورد نظر را انتخاب کنید.

5. پر کردن فرم ثبت نام:

در این مرحله، شما باید فرم ثبت نام را با اطلاعات شخصی خود پر کنید. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، شماره پاسپورت و سایر جزئیات مورد نیاز است.

6. پرداخت هزینه آزمون:

در مرحله آخر، شما باید هزینه آزمون را پرداخت کنید. سایت ارز کردیت می تواند در این زمینه به شما کمک کند.

تفاوت دو آزمون آیلتس و تافل

آزمون‌های آیلتس و تافل به عنوان دو مدرک معتبر مهارت انگلیسی در سراسر جهان شناخته شده‌ اند و در بیش از ۱۴۰ کشور توسط هزاران موسسه و دانشگاه پذیرفته می‌ شوند. نمرات آزمون آیلتس توسط بیش از ۹۰۰۰ موسسه در جهان پذیرفته می‌ شود. همچنین، نمرات تافل نیز توسط بیش از ۱۱۰۰۰ دانشگاه در ۱۵۰ کشور مورد قبول قرار می‌ گیرد، از جمله در ایالات متحده آمریکا، انگلستان، کانادا، استرالیا، نیوزیلند، فرانسه و آلمان.
اما این نکته وجود دارد که در ایالات متحده، تافل ارجحیت دارد، در حالی که در سایر کشورها، آیلتس محبوب تر است. این ترجیح‌ ها به عواملی مانند نوع برنامه تحصیلی، رشته تحصیلی، سیاست‌های هر دانشگاه و نیازهای مهاجرتی هر کشور بستگی دارد. برای بیشتر دانش‌ آموزان و مهاجرانی که به کشورهای انگلیسی زبان می‌روند، داشتن یکی از این دو مدرک می‌تواند در مسیر شغلی و تحصیلی شان مفید و موثر باشد.
Types of IELTS tests

انواع آزمون های آیلتس

در واقع آیلتس در چهار دسته برگزار می‌ شود، که عبارت‌ اند از:

CONCLUSION

سخن پایانی

با دقت و دانش کافی درباره فرآیند ثبت نام، مهلت‌ ها و هزینه‌ ها، شما می‌ توانید با اطمینان بالا در این آزمون شرکت کنید. همچنین، رعایت نکات مهمی مانند انتخاب نوع آزمون، تهیه منابع مطالعه مناسب و شرکت در دوره‌ های آمادگی می‌ تواند شما را در راه به دست آوردن نمره مطلوب کمک کند. هدف اصلی، تمرین و تلاش مداوم است که باعث موفقیت در آزمون آیلتس خواهد شد. با راهنمایی‌ های ارائه شده در این مقاله، شما می‌ توانید برای موفقیت در آزمون آیلتس آماده شوید و به سمت اهداف زبانی و حرفه‌ ای خود پیش بروید. پس از آمادگی کامل می توانید از طریق سایت اصلی مراحل ثبت نام خود را تکمیل کرده و هزینه آن را با کمک سایت ارزکردیت پرداخت کنید.

پرسش های متداول

نحوه پرداخت هزینه آزمون آیلتس به چه صورت است؟

به طور کلی هزینه آزمون بین ۲۴۵ تا ۲۵۵ دلار می باشد، برای پرداخت هزینه آزمون شما می‌ توانید از شرکت های واسطه همچون ارز کردیت استفاده کنید.

نحوه نمره بندی آزمون آیلتس چگونه است؟

آزمون آیلتس بر اساس نمره‌ های بانک امتحانی بین ۰ تا ۹ است. نمره ۰ به معنای عدم حضور در آزمون است و نمره ۹ نشانگر بالاترین نمره ی ممکن می‌ باشد. نمره ۹ برای سطح استادی، ۸ برای سطح بسیار بالا، ۷ برای سطح خوب، ۶ برای سطح متوسط، ۵ برای سطح میانه و ۰ تا ۴ برای سطح ضعیف است. نمره نهایی شما در واقع میانگینی از چهار نمره در بخش های مختلف آزمون آیلتس شما است‌‌.

مشاوره نیاز دارید؟

اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی :

Skype
LinkedIn
Pinterest
Twitter
Facebook
WhatsApp
Email
Telegram
question