+98-21-79649900
+98-21-79649900 جستجو
?How to order
نحوه ثبت سفارش
چگونه سفارش خود را ثبت کنم؟

1. ثبت نام و ورود

جهت ثبت سفارش اگر عضو نیستید ثبت نام کنید و سپس وارد حساب کاربری شوید.


2. احراز هویت

در صورتی که خدمت مورد نظر به مدارک بیشتری نیاز داشت احراز هویت خود را کامل کنید.


3. انتخاب خدمت

وارد صفحه معرفی خدمت شوید و از منوی شناور بالا یا دکمه ثبت درخواست به بخش ثبت سفارش بروید.


4. ثبت سفارش

فرم سفارش خود را تکمیل و ثبت کنید. درصورت لزوم به صفحه پرداخت هدایت خواهید شد.

ویژگی های آزمون IELTS Indicator
آزمون IELTS Indicator با توجه به شرایط شیوع ویروس کرونا، این امکان را فراهم کرده است که داوطلبان بتوانند بدون نیاز به حضور در مراکز برگزاری، آزمون زبان IELTS را در محیط خانگی خود انجام دهند. یکی از ویژگی‌ های برجسته این آزمون، این است که افرادی که امکان شرکت در آزمون IELTS حضوری را ندارند، قابل دسترسی است. این روش جدید امکان ادامه فعالیت در حوزه آزمون‌ های زبان را در شرایط ویژه‌ ای ایجاد کرده و به داوطلبان این امکان را می‌ دهد که با اطمینان در خانه، به ارزیابی مهارت‌ های زبانی خود بپردازند. آزمون آیلتس Indicator یک جایگزین برای آزمون آیلتس آکادمیک است و در حال حاضر برای آزمون آیلتس جنرال تصمیمی گرفته نشده است. آزمون آیلتس Indicator هفته‌ ای یک بار در یک زمان و تاریخ مشخص برگزار می‌ شود و همچنین شامل ارزیابی هر چهار مهارت: Listening ،Reading ،Writing و Speaking در چهار بخش مختلف است.
ساختار آزمون IELTS Indicator
آزمون IELTS Indicator با ساختار کاملا مشابه با آزمون IELTS حضوری طراحی شده است. این آزمون شامل سه بخش اصلی: Listening ،Reading و Writing است و در طول آزمون حدود 2 ساعت و 45 دقیقه است. در بخش Speaking آزمون IELTS Indicator به صورت جداگانه و از طریق تماس تصویری چهره به چهره قبل یا بعد امتحان اصلی برگزار می‌ شود، این آزمون تمام زمان‌ بندی و استانداردهای آزمون IELTS حضوری را رعایت می‌ کند و از سوالات رسمی آزمون IELTS استفاده می‌ کند. همه شرایط و معیارهایی که در آزمون IELTS حضوری اجرا می‌ شود در آزمون مجازی آیلتس هم رعایت می شود تا به شرکت‌ کنندگان این امتحان، امکان ارزیابی دقیق مهارت‌ هایشان را در زمینه‌ های مختلف بدهد.

شرایط لازم برای شرکت در آزمون IELTS indicator
توجه داشته باشید که در طول آزمون IELTS Indicator امکان توقف و استراحت وجود ندارد. اطمینان حاصل کنید که همه شرایط و وسایل لازم را قبل از آزمون فراهم کرده‌ اید تا بتوانید عملکرد مناسبی در آزمون داشته باشید. برخی از نکاتی که ممکن است برای شما مفید باشد را در ادامه‌ ذکر خواهیم کرد.
– ایجاد فضای آرام و راحت در منزل
– از آن جایی که استفاده از گوشی موبایل در آزمون مجاز نیست شما نیاز به لپ تاپ یا کامپیوتر دارید.
– اتصال به اینترنت قوی و پایدار
– نصب و استفاده از مرورگر امن آزمون (Safe Exam Browser: SEB)
– هدفون و یا اسپیکر خوب برای بخش Listening
– وب کم و میکروفون برای بخش Speaking
– نصب اپلیکیشن Zoom بر روی کامپیوتر خود
– استفاده از فیلتر شکن قوی برای دسترسی به اپلیکیشن Zoom در ایران.

نحوه شرکت در آزمون IELTS Indicator

وارد وب سایت www.ielts.org شوید و اطمینان حاصل کنید که همه مواردی که در فهرست چک لیست IELTS Indicator ذکر شده است را دارید. پس از کلیک بر روی «book now»، از شما خواسته می‌ شود کشوری را برای شرکت در آزمون انتخاب کنید. البته بنا به دلایل نا مشخصی این سایت فیلتر شده است پس شما برای وارد شدن به سایت نیاز به فیلتر شکن دارید. سپس از شما خواسته می شود که اطلاعاتی همچون نام و نام خانوادگی آدرس ایمیل و عکسی از پاسپورت خود را بارگذاری کنید.

سپس دانشگاه‌ هایی که می خواهید نمره IELTS indicator شما به آنها ارسال شود را مشخص کنید، در ادامه باید اطلاعات مربوط به کشور و کد موسسه آموزشی را وارد کنید.

پس از اتمام این مراحل، در مرحله نهایی روی گزینه "Pay now" کلیک کنید و در صفحه بعد، پرداخت خود را با کارت اعتباری مانند مستر کارت یا ویزا کارت یا کارت های دیگر تکمیل کنید. البته از طریق سایت ارزکردیت هم می توانید مبلغ آزمون خود را پرداخت نمایید.

پس از تکمیل فرآیند پرداخت، یک ایمیل تاییدیه به شما ارسال می‌ شود که در آن روز و ساعت شرکت در آزمون و آزمون speaking برای شما مشخص می‌ شود. در روز و ساعت مقرر بایستی تجهیزات لازم را آماده کنید و از خانه خود در آزمون شرکت کنید.
CONCLUSION

سخن پایانی

آزمون IELTS Indicator به عنوان یک جایگزین مقطعی برای آزمون IELTS می باشد تا در شرایطی که امکان برگزاری آزمون به صورت حضوری وجود ندارد، داوطلبان بتوانند در این آزمون شرکت کنند. ساختار این آزمون هیچ تفاوتی با آزمون حضوری آیلتس ندارد. البته باید توجه داشته باشید که تنها برخی از دانشگاه های بین‌المللی نتیجه این آزمون را قبول دارند، شما از طریق سایت ارزکردیت می توانید این لیست دانشگاه ها را چک کرده و اطلاعات خود را بروز کنید. برای شرکت در این آزمون تنها کافی است به سایت اصلی آیلتس مراجعه کنید و اطلاعات ثبت نام خود را تکمیل کرده و هزینه آزمون را پرداخت کنید؛ با استفاده از سایت ارزکردیت به عنوان یک شرکت واسطه می‌ توانید پرداخت های بین‌المللی خود را انجام‌ دهید‌.

پرسش های متداول

چگونه می‌توانم نتیجه آزمون IELTS Indicator را دریافت کنم؟

بعد از گذشت ۷ روز از تاریخ برگزاری آزمون IELTS Indicator، شما می‌ توانید از طریق سایت رسمی IELTS به نتیجه آزمون دسترسی پیدا کرده و کارنامه خود را دریافت کنید.

در چه مواقعی می توان از آزمون IELTS Indicator به جای آزمون IELTS حضوری استفاده کرد؟

آزمون IELTS Indicator تنها در شرایطی که آزمون‌ های IELTS حضوری به دلیل شرایط ویژه‌ ای تعلیق شده باشند، به عنوان معیاری برای ارزیابی سطح زبان انگلیسی داوطلبان توسط دانشگاه‌ ها یا موسسات بین‌المللی مورد قبول قرار می‌ گیرد. هدف از آزمون IELTS Indicator، فراهم کردن یک راه حل مناسب و معتبر برای ادامه دادن فرآیند ارزیابی زبان انگلیسی در شرایطی است که آزمون‌های رسمی حضوری در دسترس نباشند.

آزمون IELTS Indicator برای چه کسانی مناسب است؟

آزمون IELTS Indicator صرفا برای افرادی مناسب است که قصد دارند سطح زبان انگلیسی خود را برای مقاصد تحصیلی به دانشگاه‌ها و موسسات بین المللی ارائه دهند. این آزمون برای مهاجرت های غیر تحصيلی کاربرد ندارد.

چه دانشگاه هایی نمره آزمون IELTS Indicator را قبول میکنند؟

 1. Coventry University
 2. Ulster University
 3. University of Bedfordshire
 4. University of Westminster
 5. Aberystwyth University
 6. Bond University
 7. Cranfield University
 8. Curtin College
 9. Dalhousie University
 10. University of Surrey
 11. Yukon University
 12. Imperial College London
  در هر صورت، این فهرست ممکن است با گذر زمان تغییر کند، بنابراین برای اطلاعات دقیق تر و بهتر است به وب‌ سایت رسمی هر دانشگاه مراجعه کنید.

هزینه شرکت در آزمون IELTS indicator چقدر است؟

هزینه این آزمون 149 دلار است که می توانید از طریق شرکت ارزکردیت پرداخت کنید.

مشاوره نیاز دارید؟

اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی :

Skype
LinkedIn
Pinterest
Twitter
Facebook
WhatsApp
Email
Telegram
question