+98-21-79649900
+98-21-79649900 جستجو

Western Union وسترن یونیون

Western Union وسترن یونیون

وسترن یونیون یک شرکت خدمات مالی و ارتباطی در سراسر جهان است. دفتر مرکزی آن در دنور، کلرادو است. تا زمان قطع خدمات در سال 2006، وسترن یونیون در سطح جهان بهترین شرکت آمریکایی در زمینه تبادل تلگرام بود. به عنوان یک انحصار صنعتی، در اواخر قرن 19 بر صنعت تلگراف آمریکا تسلط داشت. این اولین امپراتوری ارتباطات بود و همان‌گونه که امروزه شناخته می‌شود الگویی برای مشاغل ارتباطات به سبک آمریکایی است.

مسلما شما پولی دارید که باید ارسال کنید، به همین دلیل امکان انجام این کار 24 ساعت روز در همه روزهای هفته در Westernunion.com فراهم است! روش های مختلفی برای ارسال پول با وسترن یونیون (western union) وجود دارد: به صورت آنلاین، حضوری، از طریق تلفن یا برنامه تلفن همراه.

آنلاین: با استفاده از WesternUnion.com یا برنامه تلفن همراه به راحتی خانه خود پول بفرستید. پس از ثبت نام در یک حساب کاربری رایگان یا ورود به پروفایل خود، می‌توانید از خدمات متنوعی برای تکمیل معاملات خود استفاده کنید. می‌توانید با حساب بانکی یا کارت اعتباری یا دبیت کارت خود پرداخت کنید که به شما امکان می‌دهد به حساب بانکی دیگری، به یک نمایندگی یا حتی یک تلفن همراه پول ارسال کنید. وسترن یونیون یک ایمیل تأیید یا شماره پیگیری را برای شما ارسال خواهد کرد، بنابراین می‌توانید مطمئن شوید که پول شما به جایی که باید برود، می‌رسد.

از طریق تلفن: خانه نیستید؟ مشکلی نیست! فقط تلفن خود را برداشته و تلفن ما را رایگان بشماره گیری کنید. نمایندگان اتحادیه غربی ما در آنجا خواهند بود و پاسخگوی شما خواهند بود. فقط به کارت اعتباری یا دبیت کارت نیاز دارید. و وسترن یونیون با ارسال پول به بیش از 200 کشور و سرزمین در سراسر دنیا شروع خواهد کرد!

حضوری: چرا امور را با شیوه قدیمی انجام ندهیم؟ و در یکی از بیش از 500000 مکان نمایندگی وسترن یونیون در سراسر جهان قدم نزنیم؟ اگرچه هنوز هم می‌توانید در عرض چند دقیقه پول به حساب تلفن همراه یا حساب بانکی ارسال کنید. این ویژگی به شما امکان می‌دهد پول را به صورت نقدی و یا با کارت پیش پرداخت در محل‌های عامل شرکت کننده جمع آوری کنید.

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

question