+98-21-79649900
+98-21-79649900 جستجو

مسترکارت mastercard

مسترکارت mastercard

یکی از روش‌هایی که برای پرداخت آنلاین در انواع سایت‌های خارجی مانند آمازون، سوق و … مورد استفاده قرار می‌گیرد، استفاده از کارت‌های اعتباری مانند ویزا کارت و مسترکارت است. با استفاده از این نوع کارت‌های الکترونیکی شما قادر به انجام خرید و پرداخت در انواع سایت‌های خارجی خواهید بود.

مسترکارت mastercard چیست؟
MasterCard یک کارت الکترونیکی است که برای پرداخت بین المللی در انواع سایت‌های خارجی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع کارت‌ها دارای لوگوی MasterCard بوده و در انواع مختلفی به فروش می‌رسند.

انواع مسترکارت mastercard
اگر شما هم قصد استفاده از مزایای این نوع کارت اعتباری را دارید، قطعاً هنگام خرید با انواع مختلف این نوع کارت‌ها رو به رو شده‌اید، که تفاوت آن‌ها را نمی‌دانید. در این بخش به معرفی انواع MasterCard می‌پردازیم :

مسترکارت استاندارد یا Standard MasterCard
این نوع مسترکارت برای افرادی مناسب است که قصد خرید روزانه از سایت‌های مختلف را دارند. با استفاده از این نوع کارت شما می‌توانید پرداخت هزینه آزمون مانند GRE ، رزرو هتل، دریافت حواله بین المللی و … را در سریع‌ترین زمان ممکن تجربه کنید.

مسترکارت استاندارد دارای محدودیت میزان خرید است. به عبارت دیگر شما در ماه می‌توانید 30 خرید یا پرداخت به اندازه 30 هزار دلار داشته باشید. محدودیت روزانه این کارت به ازای 10 تراکنش و قیمت کلی 2 هزار دلار است.

مسترکارت گلد یا Gold MasterCard
اگر اهل سفر به کشورهای خارجی هستید، بهترین گزینه این نوع مسترکارت است. چرا که با استفاده از آن می‌توانید از تخفیفات و پیشنهادات ویژه‌ای در طول سفرتان مانند رزرو هتل، اجاره ماشین و … باقیمت‌های بهتری انجام دهید.

محدودیت‌های بیان شده در رابطه با مسترکارت گلد عبارت است از: در ماه 60 خرید یا پرداخت به اندازه 60 هزار دلار داشته باشید. محدودیت روزانه این کارت به ازای 20 تراکنش و قیمت کلی 4 هزار دلار است.

مسترکارت پلاتینیوم یا Platinum MasterCard
اگر می خواهید کارت اعتباری‌تان را بیمه کنید و بدون محدودیت از آن استفاده نمایید، باید از بالاترین حد مسترکارت یعنی Platinum MasterCard استفاده کنید. مسلماً هزینه‌ای که برای این نوع کارت پرداخت می‌کنید، بیشتر از دو نوع قبلی است.

مزایای استفاده از مسترکارت
مهم‌ترین مزیتی که استفاده از مستر کارت برای شما به همراه دارد این است که شما با کمترین میزان کارمزد می‌توانید خرید اینترنتی انجام دهید.
با استفاده از دستگاه‌های خودپردازی که در سطح جهان وجود دارد، شما می‌توانید با استفاده از کارتتان، وجه نقد دریافت کنید.(البته توجه داشته باشید که برداشت وجه با این نوع کارت‌ها تنها با دستگاه‌هایی امکان‌پذیر است که از این نوع کارت‌ها پشتیبانی کرده و دارای لوگوی مستر کارت هستند.)
با استفاده از مستر کارت می‌توانید از طریق دستگاه‌های پز که در فروشگاه‌های خارجی وجود دارد خرید انجام دهید. مشابه با دستگاه‌های خودپرداز، دستگاه‌های پز نیز باید دارای لوگوی مسترکارت باشند.

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

question